Bilhos Backlink Oluşturucu

Bilhos Backlink Oluşturucu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,577
  • DOSYA BOYUTU 0.39 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bilhos

Bilhos Backlink Oluşturucu, backlink çalışması yapmak isteyen web geliştiricileri için hazırlanmış güzel bir SEO programıdır.

Bilhos Backlink Oluşturucu, web siteleri için backlink çalışması yapmak isteyen ama bunun için nereden başlayacağını bilmeyen kullanıcılar için geliştrilen oldukça güzel bir backlink oluşturma aracıdır.

Programın temel mantığı oldukça basittir. Kullanıcıların nitelikli backlinkler alabileceği forum, blog, kamu ve kurum sitelerini kolayca bulmalarını amaçlayan yazılım, konuyla ilgili Google üzerinde gerekli aramaları yapmanızı sağlar.

HTML kod yazımının aktif olduğu forum, blog ve web sitelerini kolay bulmanıza olanak sağlayan program sayesinde bulmuş olduğunuz forum, blog ve web siteleri üzerinde yapacağınız yorumlar sayesinde sitenize backlink sağlayabilirsiniz.

Bu noktada kullanıcıların dikkat etmesi gereken konu ise karşılarına çıkan her forum, blog ve web sitesinden kendi sitelerine bağlantı alarak backlink ağlarını çöplüğe çevirmemeleri. Bu noktada benim tavsiyem, sitenizin içerikleriyle ilgili siteler veya sayfalardan sadece sitenizin ana sayfasına değil, ilgili içeriklerden ilgili sayfalara bağlantı almaya çalışmanız olacak.

Sonuç olarak backlink oluşturma konusunda geçerli bir çözüm ve rehber niteliği taşıyan Bilhos Backlink Oluşturucu'yu denemenizi tavsiye ederim.