Blinkist

Blinkist

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 112
  • DOSYA BOYUTU 4.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Blinks Labs

Blinkist uygulaması ile Android cihazlarınızdan kolayca kitaplardaki bilgelik dolu alıntılara ulaşabiliyorsunuz.

Blinkist uygulaması, evde, yolda, iş yerinde veya herhangi bir mekanda bilgece metinler okumak ancak bunu yaparken vaktini en verimli şekilde değerlendirmek isteyenlerin kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve Android cihaz sahipleri tarafından kullanılabiliyor. Hem iyi tasarlanmış arayüzü hem de bol içerik miktarı sayesinde uygulamayı kullanırken herhangi bir sorun yaşayacağınızı da sanmıyorum.

Uygulama içerisinde pek çok kitaptan alınmış ve değerli düşünceler içeren bölümler yayınlanıyor ve bu bölümler sadece bir kaç dakika içerisinde okunabiliyor. Profesyonel editörler tarafından tespit edilen ve uygulamaya eklenen bu metinlerin, alındıkları kitapların en değerli görülen bölümleri olması nedeniyle çöp içerikler okumadığınızdan emin olabiliyorsunuz.

Blinkist'in içerisinde pek çok farklı kategori yer alıyor ve bu kategoriler sayesinde sadece istediğiniz konu başlıklarına dair içerikleri okuyabiliyorsunuz. Dolayısıyla ilgilenmediğiniz ya da sıkıcı bulduğunuz tüm konulardan kolaylıkla kurtulabiliyor, vakit kaybetmeden kişisel gelişiminize devam edebiliyorsunuz.

Kategorik içeriklerin yanında ünlü küratörlerin önerdikleri özel içeriklere de erişim sağlayabiliyorsunuz. Bu içerikler alanlarında ünlü ve bilgili kişiler tarafından paylaşıldıkları için oldukça güzel bir deneyim filtresinden geçmekteler. Eğer kısıtlı vaktiniz varsa ancak bilgi düzeyinizi arttırmak istiyorsanız kesinlikle denemeden geçmemeniz gerekenler arasında yer alıyor.