Blood & Glory 2: Legend

Blood & Glory 2: Legend

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,081
  • DOSYA BOYUTU 320 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glu Mobile

Blood & Glory: Legend mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz en iyi dövüş oyunlarından bir tanesi.

Blood & Glory: Legend, Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan bir tanesi. Hem grafik, hem konu, hem de oynanış deneyimi açısından bir değerlendirmek yapacak olursak Blood & Glory: Legend benzeri bir oyun bulmak gerçekten çok zor.

Oyunda şöhrete ve zafere giden yolda önüne kim çıkarsa çıksın yok etmeye ant içmiş bir gladyatörün kontrolünü elimize alıyoruz. İlk başlarda daha basit ve ilgi çekmeyen mücadelelere katılıyoruz. Bu seviyelerde gücümüzü ve yeteneğimizi kanıtladıktan sonra kendimizi asıl göstereceğimiz yerler olan arenalara çıkıyoruz.

Bu arenalarda karşımıza ilk baştakilere kıyasla çok daha güçlü rakipler çıkıyor. Bunları yenmek için hem üst düzey kontrol kabiliyetine hem de sağlam ekipmanlara sahip olmamız gerekiyor. İhtiyacımız olan ekipmanları dövüşlerden kazandığımız paralarla satın alabiliyoruz. Satın alabileceklerimiz arasında kılıçlar, miğferler, zırhlar, botlar ve eldivenler mevcut. Bunların her biri farklı güçlere ve özelliklere sahipler. Kimisi saldırı bonusu verirken kimisi savunma bonusu sağlıyor.

Grafik olarak bir mobil oyundan beklenenin ötesinde bir kalite sunan Blood & Glory: Legend, aksiyon dozu yüksek, kaliteli ve bol kişiselleştirme seçeneği sunan bir oyun peşinde olanların mutlaka denemesi gereken alternatifler arasında.