Blown Away

Blown Away

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 93
  • DOSYA BOYUTU 59.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Black Pants Studio GmbH

Blown Away, elle çizilmiş görselleriyle dikkat çeken platform oyunu.

Blown Away, teleport olma özelliğine sahip garip görünümlü bir karakteri kontrol ettiğimiz ücretsiz bir Android oyunu. Elle çizilmiş hissiyatı veren karakter ve çevre modellemeleriyle dikkat çeken oyunda amacımız karakterimizin rüzgarla uçup giden evinin parçalarını bulmak.

Üzerinde detaylıca hazırlandığı ilk görüşte belli eden dört farklı mekanda geçen oyunda platformları teleport olarak geçme yeteneğine sahip bir karakteri yönetiyoruz. 100’den fazla bölüm boyunca rüzgarın bizden alıp götürdüğü parçaları bulmaya çalışıyoruz. Kayıp evimizin parçalarını toplamak hiç kolay olmuyor. Çok sayıda canavar bizleri karşılıyor. Onları geçmek için özel yeteneklerimizi kullanıyoruz. Lakin kafamızda beliren bataryaların gücü dahilinde hareket edebiliyoruz. Teleport olmamızı sağlayan ayakkabılarımız ve ara sıra yardımımıza koşan karakterlerden yardım alarak ilerliyoruz.

Oyunun tek kötü yanı tamamıyla ücretsiz olmaması. İlk 30 aşamadan sonra satın alım yapmamız isteniyor. Tam atmosfere girmişken, oynanışa alışmışken satın alım seçeneğinin çıkması hoş olmamış. İlerlemeli – platform oyunlarını seviyorsanız bu sizi durdurmayacaktır.