Blu-ray Converter Ultimate

Blu-ray Converter Ultimate

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,101
  • DOSYA BOYUTU 25.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici VSO-Software

Blu-ray Format Dönüştürücü program, Blu-ray içeriğini AVI, DVD, MKV, iPad ile daha çok sayıda formata yüksek kalitede ve hızda dönüştürür.

Blu-ray Format Dönüştürücü program, Blu-ray içeriğini AVI, DVD, MKV, iPad ile daha çok sayıda formata yüksek kalitede ve hızda dönüştürür. Kolay dosya seçimi sağlar.

Blu-ray içeriklerini herhangi bir formata dönüştürün:

Blu-ray içeriğini DVD, AVI, MKV, iPhone, iPad, iPod, Xbox, PS3, Playstation, Mpeg2, Mpeg4, H264, Xvid formatlarına dönüştürebilirsiniz. Stereo, multi-channel, AC-3, dts, AAC, Mp2 gibi çok sayıda ses çıkışı kullanılabilir durumdadır. Ses ve alt yazı seçenekleri ile canlı ön izleme özelliği mevcuttur.

Başlangıç kullanıcıları için kolay arayüz:

Büyükannenizin dahi Blu-ray dönüştürebileceğini göreceksiniz. Film, dizi ve diğer içeriklerin akıllı gösterimi ile video oynatıcı içerir. İleri kullanıcılar özel ayarlara sadece bir tıkla erişebilir.

Kalitelidir:

Dönüştürülen içeriği farklı cihazlarda yüksek görüntü kalitesiyle oynatabilirsiniz. Gereksinim duyduğunuzda Geliştirilmiş Görüntü Filtresi görselleri HD’den SD’ye dönüştürebilir.

Diğer özellikler:

ISO dosyalarını destekler. Eş zamanlı dönüştürmeler yapmak mümkündür. Favori kodek, çözünürlük ve bit hızıyla kendi profilinizi oluşturabilirsiniz. Ses güçlendirme özelliğinin de dönüştürdüğünüz ortamlara katkısı olacaktır.