Boilsoft Audio Converter

Boilsoft Audio Converter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 328
  • DOSYA BOYUTU 13.76 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BoilSoft

Boilsoft Audio Converter, bilgisayarınız üzerinde yer alan ses dosyası formatları arasında dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz ses dönüştürme programıdır.

Boilsoft Audio Converter, farklı ses formatları arasında dönüştürme işlemlerini gerçekleştirmenize olanak sağlayan ve her türlü ses dönüştürme çözümünü bir arada kullanıcılara sunan gelişmiş bir ses dönüştürme programıdır.

Oldukça güçlü bir ses dönüştürme programı olan Boilsoft Audio Converter ile 3GP, Müzik CD'si, SHN, MKV, DivX, DVR, FLV, MP4, MPEG, OGG, Video CD, VOB, WMA, WMV gibi bilinen tüm ses ve video formatlarını AAC, AC3, AIFF, APE, AU, FLAC, M4A, M4R, MKA, MP2, MP3, OGG, WAV, WMA formatlarına dönüştürebilirsiniz.

Ayrıca iPod, PSP veya diğer taşınabilir müzik oynatıcılarınıza özel ses dönüştürme işlemlerini de gerçekleştirebileceğiniz program oldukça kullanışlıdır.

Boilsoft Audio Converter kaynak dosyaların belirli bir bölümünü seçerek dönüştürme işlemi yapmanıza da olanak tanır. Aynen bir video kesme aracı gibi çalışan bu özelliğin kullanımı oldukça kolaydır.

Programın en ayırt edici özelliklerinden bir tanesi de yüksek dönüştürme hızıdır. Toplu dönüştürme işlemini de destekleyen Boilsoft Audio Converter yardımıyla tüm dönüştürme işlemlerinizi oldukça hızlı şekilde sonuçlandırabilirsiniz.