Bunny Skater

Bunny Skater

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,989
  • DOSYA BOYUTU 4.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Candy Mobile

Bunny Skater heyecanlı ve eğlenceli bir platform oyunudur

Bunny Skater sevimli bir tavşanı kontrol ettiğimiz oldukça eğlenceli bir yapıya sahip ücretsiz bir Android oyunudur.

Platform oyunu yapısına sahip bedava oyunda kaykayı üzerinde yolculuk eden sevimli tavşanımızı havuçlara doğru yönlendirmeli ve engellerin üzerinden atlamalıyız.

Bunny adlı tavşanımızın en çok sevdiği şey havuçtur. Bu nedenle bu havuçları kaçırmamalı, en çok havucu toplayarak en yüksek puanı kazanmalıyız.

Kaykay oyunumuzda Bunny'i oldukça kolay bir şekilde yönetebilmekteyiz. Ekranın sol altındaki tuşa dokunarak kaykayı hızlandırabiliyoruz. Sağ alttaki tuş ile de engellerin üzerinden atlayabilmekteyiz. Bu tuşları zamanında kullanmalı, doğru strateji ile bölümleri tamamlamalıyız. Bunny Skater kaykayımızla yolculuk edebileceğimiz 3 farklı kaykay dünyası sunmaktadır. Bu dünyalarda 72 adet bölüm maceramızın sürekliliğini sağlarken her bölüm içerisindeki farklı yollar oyunu tekrar oynayabilmemize olanak tanımaktadır.

Bunny Skater gerçekçi fizik hesaplamaları sayesinde oyunun gerçek hayattakine benzer bir kaykay tecrübesi yaratmasını sağlar. Hoş grafiklere sahip oyun görsel olarak da tatmin edecektir.