Burrito Bison APK

Burrito Bison APK

kullanıcı

Burrito Bison Launcha Libre APK, maskeli güreşçilerin yerine geçtiğiniz mobil aksiyon oyunu. Burrito Bison APK Android oyunu oynaması ücretsizdir.

Burrito Bison Launcha Libre APK, eğer durmak bilmeyen bir heyecan yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil aksiyon oyunu.

Burrito Bison APK İndir

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Burrito Bison: Launcha Libre'de ana kahramanımız Burrito Bison yeni maceralarıyla karşımıza çıkıyor ve bu sefer arkadaşlarını da beraberinde getiriyor.

Burrito Bison APK Android oyununda bütün olaylar kötü niyetli şefin kahramanımız Burrito Bison'ın yemek kitabını çalmasıyla başlıyor. Şef, Burrito Bison'ı yavaşlatabilmek ve yemek kitabını geri almasını önlemek için emrindeki jelibon ordusunu dünya üzerine salıyor ve dünyayı istila etmeye başlıyor. Biz de dünyanın en iyi salsa sosunu hazırlayabilmek için Pineapple Spank, El Pollo ve Burrito Bison'ı kontrol ederek jelibonları patlatıyoruz.

Burrito Bison: Launcha Libre'de bir güreşçi olan kahramanımız Burrito Bison gücünü kullanarak yoluna çıkan düşmanları yok edebiliyor. Ayrıca kahramanımızı daha da güçlü, hızlı ve şanslı yapacak çeşitli power upları toplayarak oyundaki aksiyonun dozunu artırabiliyoruz. Oyunda yer alan bölüm sonu canavarları ise bize zorlu savaşlar sunuyor.

Burrito Bison: Launcha Libre renkli 2 boyutlu grafiklerle süslenmiş bir oyun. Oyunun kontrolleri de oldukça kolay.

Burrito Bison APK Oyun Hile ve İpuçları

Kahramanınızı doğru zamanda fırlatmak kritik vuruşlar alma şansınızı artırır. Rakibinizin alaycı hareketlerini gördüğünüzde kahramanınızı fırlatmaya çalışmalısınız. Örneğin; Harry Bow-Tie bağırdığında, Bernerds parmağınızı size doğrulttuğunda kahramanınızı fırlatmalısınız. Yeni bir rakip seçtiğinizde hareketlerini gözlemleyin, ardından kahramanınızı fırlatın. Kritik vuruşlar rakibin sağlık puanını önemli ölçüde azaltır, sıfıra ulaştığında animasyonla nakavt olduğu gösterilir. Bir sürü coin kazanırsınız.

Kahramanınız yere çarpmak üzereyken roketi kullanın. Yere çarpmak yavaşlatır ve yere düşmeye devam ederse oyun biter. Savaş dolduğunda iki kez roket kullanabileceğinizi unutmayın.

Oyunda uzun süre kalmanıza yardımcı olacakları için yükseltmelerini alın. Kahramanınızın hızını artıracak ve daha yükseğe zıplamasını sağlayacak çeşitli yükseltmeleri (bounciness, slippery lotion, flavor master, speedometer) alın. Yükseltmeler kahramanınızın bi süre daha havada kalmasını da sağlar.

Dev kapılara zahmetsizce çarpmak istiyorsanız cake eater yükseltmesini almalısınız. Seviyesi ne kadar yüksek olursa kahramanınızla yeni dünya arasında bir engel görevi gören dev kapının içinden geçmek o kadar kolay olur. Hız yükseltmeleri almak ve yükseltmek dev duvarı kolayca parçalamanıza izin verir.