Call of Mini: Zombies

Call of Mini: Zombies

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 636
  • DOSYA BOYUTU 146 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Triniti Interactive Ltd.

Call of Mini: Zombies oldukça eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

Call of Mini: Zombies 3. şahıs bakış açısıyla oynanan, zombi temalı ve ücretsiz olarak oynayabileceğimiz shooter türünde bir Android oyunudur.

Call of Mini: Zombies'te herşey nerden geldiği belli olmayan bir virüsün küçük bir şehri istila etmesiyle başlamıştır. Şehirdeki insanlar bu virüse birer birer yenik düşerek kana susamış zombilere dönüşmektedir ve sıradan yiyecekler yerine canlı ete açlık duymaktadırlar. Bu durumdan sadece birkaç insan sıyrılabilmiş ve insanlığın bütün umudu haline gelmişlerdir. 

Bu küçük grubun üyeleri olan kahramanlarımız makinalı tüfeklerden roket atarlara kadar birçok farklı kurtuluş aracına sahiptirler ve hayatta bir gün daha kalabilmek için varlarını yoklarını ortaya dökmektedirler.

Call of Mini: Zombies South Park tarzı grafikleri ile sevimli bir zombi oyunudur. Oyunda elektrikli testereden roket atarlara ve makinalı tüfeklere kadar birçok farklı silahı kullanarak zombilere ölüm saçabiliyoruz. Hızlı ve sürekli aksiyonun olduğu bir yapıya sahip oyunda farklı silahların haricinde geniş ekipman seçeneği de oyunun cephaneliğinde bizleri beklemekte.