Card Wars

Card Wars

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 2,175
  • DOSYA BOYUTU 155 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cartoon Network

Card Wars, birbirinden farklı bölümlerde yapacağınız kart savaşlarını kazanmak için çabalayacağınız eğlenceli ve heyecanlı bir Android kart oyunu.

Card Wars, girdiğiniz kart savaşlarınızı kazanarak destenize yeni kartlar ekleyerek gittikçe daha da güçleneceğiniz heyecanlı ve eğlenceli bir Android kart oyunu. Ücretli olarak sunulan oyunu oynayabilmek için satın almanız gerekiyor.

Oyundaki kartlarda bir çok farklı savaşçı bulunuyor. Bu nedenle destenizi oluşturuken seçimlerinizi çok dikkatli yapmanız gerekiyor. Eğer güçlü bir kart destesine sahip olursanız, rakiplerinizi yenmek kolaylaşıyor.

Daha önce bilgisayarınızda yada mobil cihazınızda kart oyunu oynadıysanız oyunun temek mantığını anlamak için zaman geçirmenize gerek yok. Oynamadıysanız da kısa sürede alışacağınızı düşünüyorum. Bölüm bölüm ilerleyeceğiniz oyunda karşılaşacağınız rakipler ile kart savaşı yapıyorsunuz. KArt seçimlerini düzgün yapan oyuncu oyunu kazanıyor.

Oyunda kazandıkça kartlarınızı güçleri ve seviyeleri artıyor. Böylece desteniz zamanla daha da güçlü bir hal alıyor. Sade bir kart oyunu olmayan Card Wars, aynı zamanda bir macera oyunu olarak da geçiyor.6 farklı dil desteğine sahip oyunun malesef Türkçe dil desteği yok. Fakat ilerleyen zamanlarda eklenebilir diye düşünüyorum.

Android telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz gelişmiş ve eğlenceli bir kart oyunu arıyorsanız, Card Wars'ı satın alarak oynayabilirsiniz. Oyunun boyutu 150 MB civarında olduğu için indirirken WiFi bağlantı kullanmanızı öneririm.