Cloney

Cloney

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 751
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici dotBunny

Cloney ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Cloney her yaştan oyun severe hitap eden basit ve eğlenceli bir beceri oyunu.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Cloney'de küçük bir ejderhanın hikayesi konu alınıyor. Kahramanımız sahip olduğu fazla kilolar nedeniyle uçuş konusunda biraz sıkıntı yaşamakta. Kanatlarının da oldukça küçük olması kahramanımıza hiç yardımcı olmuyor, bu nedenle onun uçmasına yardımcı olmak bize düşüyor. Oyun boyunca Cloney adlı kahramanımızın havada süzülmesine yardımcı olurken altınları toplamayı ihmal etmiyoruz.

Cloney'in oynanışı Flappy Bird'e oldukça benziyor. Oyunda kahramanımızın kanat çırpmasını sağlamak için klavye üzerinden herhangi bir tuşa basmamız yeterli. Biz klavye tuşlarına bastıkça kahramanımız yükseliyor, eğer herhangi bir tuşa basmazsak kahramanımız düşmeye başlıyor. Oyun boyunca karşımıza farklı engeller, ağaç dalları ve benzeri tehlikeler çıkıyor. Kahramanımız sürekli yol almaya devam ederken bu tehlikeleri aşmak için alçalmamız veya yükselmemiz gerekiyor. Bu nedenle oyun reflekslerimizi test etmekte.

Cloney'in grafiklerinin tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir. Oyunun ses efektleri de bu kaliteyi koruyor. Cloney'i oynayabilmek için bilgisayarınızın şu özelliklere sahip olması gerekiyor:

- Service Pack 2 yüklü Windows XP işletim sistemi

- SSE2 uyumlu işlemci

- 2 GB RAM

- Shader Model 2.0 desteğine sahip ekran kartı

- DirectX 9.0

- 85 MB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme