Contract Killer: Sniper

Contract Killer: Sniper

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,639
  • DOSYA BOYUTU 70.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glu Mobile

Contract Killer: Sniper bolca aksiyon sunan bir FPS oyunudur

Contract Killer: Sniper bir keskin nişancı - sniper olarak nişan alma yeteneklerinizi konuşturduğunuz FPS türünde bir mobil aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir FPS oyunu olan Contract Killer: Sniper'da kiralık katil teması üzerinde duruluyor. Oyunun baş kahramanının bir kiralık katil olduğu Contract Killer: Sniper'da bize bu kahramanı yöenterek farklı hedefleri vurma görevleri veriliyor. Çok sayıda görev arasında seçim yapabilme imkanımız bulunmakta. Bu görevlerin bazılarında sadece tek bir hedefi tespit edip yok etmeye çalışırken, bazılarında düşman üslerini basıyor veya gizli bir şekilde üsse sızmaya çalışıyoruz.

Contract Killer: Sniper'ın yüksek kaliteli grafikler görsel olarak tatmin edici seviyede. Oyunda sadece keskin nişancı tüfeklerini kullanmıyoruz. Seçtiğimiz göreve göre kahramanımızı fakrlı silahlarla donatabiliriz. Makinalı tüfekler, ağır makinalı silahlar, roket atarlar ve diğer silah seçenekleri kullanabileceğimiz silahlar arasında. Bunların yanında sağlık paketleri ve zırhlar oyunda yer alan yardımcı ekipmanlar.

Contract Killer: Sniper'ın çok oyunculu modunda diğer oyuncularla eşleşebilmekte ve onlarla savaşabilmektesiniz. Bu modda rakibinizin kaynaklarını çalabiliyorsunuz ve dünyanın en güçlü keskin nişancısı olabiliyorsunuz.