Counter Assault Forces

Counter Assault Forces

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 316
  • DOSYA BOYUTU 95.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ovidiu Pop

Counter Assault Forces mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

Counter Assault Forces mobil cihazlarımız üzerinde Counter Strike benzeri bir eğlence yaşamamızı mümkün kılan bir FPS oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Counter Assault Forces'da bize online savaş arenaları bekliyor. Oyunda temel olarak takımlar halinde savaşabiliyoruz ve rehine koruma veya kurtarma gibi görevler yapabiliyoruz. Oyunda başarı kazandıkça yeni silahları kullanabilmemize imkan veriliyor.

Birinci şahıs bakış açısından oynanan Counter Assault Forces'da farklı oyun modları yer alıyor. Kimi zaman rehine kurtarmaya/korumaya çalışırken kimi zaman belli bir bölgeyi kontrolümüz altında tutmaya çalışıyoruz. Kimi zaman da haritadaki bütün düşmanlarımızı yok etmek için mücadele ediyoruz.

Counter Assault Forces online oynanabilmesinin yanısıra tek başınıza da oynayabileceğiniz bir oyun. Counter Assault Forces'ın tek kişilik oyun modunda oyuna botlar ekleyebiliyor ve bu botlara karşı savaşabiliyorsunuz.

Counter Assault Forces'ın tatmin edici bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.