DamnVid

DamnVid

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 31,235
  • DOSYA BOYUTU 10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DamnVid

Video sitelerinden beğendiğiniz videoları indirmek ve iPod, PSP, iPhone 3GS gibi cihazlara uygun olarak formatlarını değiştirmek istiyorsunuz. Ancak bu işlemi ücretsiz ve hızlı bir programla yapmak istiyorsunuz. O zaman basit bir arayüzle işi

Çapraz platform desteğiyle DamnVid online videoları indirmenizi ve formatlarını değiştirmenizi sağlayan oldukça pratik bir program. DamnVid ile YouTube, Dailymotion, Veoh, Metacafe, Vimeo, Break, CollegeHumor, Blip.tv, Google Video, deviantART, Flickr gibi pek çok sitedeki videoları  hızlı bir şekilde indirebiliyorsunuz.

Oldukça basit bir arayüzü olan programla indirdiğiniz videoların formatlarını pek çok ortamda çalışabilecek farklı formatlara dönüştürebiliyorsunuz. Bu işlemi yapmak için indirdiğiniz videoların üzerine gelip sağ tıklayarak video formatını seçmeniz yeterli. Format değiştirme işlemi oldukça hızlı şekilde gerçekleşerek videolar dilediğiniz cihaza uygun formata dönüşüyor. Menüden iPod, PSP, iPhone 3GS gibi cihazlardan dilediğinizi seçebilir veya MP3, OGG, FLV, MKV, MPEG, MP4, 3GP gibi formatlar arasından seçim yapabilirsiniz. DamnVid'in içerisinde bir Youtube arama çubuğuda bulunuyor. Buradan arama yapmak dışında toplu olarak video indirme seçeneği de kullanıcıların beğenisine sunulmuş. Programın tercihler sekmesinden pek çok özelliği kişiselleştirebiliyorsunuz. Hatta video formatların codec ayarlarını görerek değiştirebiliyorsunuz.

Ücretsiz olmasının yanında kullandığınız video indirme ve format dönüştürme yöneticisinin hızlı olmasını da istiyorsanız DamnVid iyi bir alternatif olabilir.