Dark Sword APK

Dark Sword APK

kullanıcı

Dark Sword APK, karanlık zindanlara girdiğiniz, ejderha ve canavarlarla karşılaştığınız mobil aksiyon rpg oyunu. Hack & Slash oyunu ücretsiz oynanabilir.

Dark Sword APK, kendine has görsel stiliyle ve keyifli oynanışıyla kolayca beğeninizi kazanabilecek bir mobil aksiyon RPG oyunu olarak tanımlanabilir.

Dark Sword APK Son Sürüm İndir

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz hack & slash rpg oyun olan Dark Sword'da fantastik bir maceraya dalıyoruz. Oyunumuz karanlığa karşı savaşan bir kahramanın hikayesini konu alıyor.

Kahramanımız bir gün uyandığında gecenin sonlanmadığına, her tarafın halen karanlık olduğuna tanık oluyor. Kısa bir süre sonra ise bu sonlanmayan gecenin sebebinin karanlık ejderha olduğunu keşfediyor. Ejderha güneşe açılan kapıyı kapattıktan sonra dünyaya karanlık çöküyor ve bütün canlılar bu karanlık içerisine gömülüyor. Karanlıkla birlikte bitmek bilmeyen acılar da başlıyor.

Bize düşen görev ise karanlık ejderhayı yok ederek dünya üzerinde güneşin yeniden parlamasını sağlamak.

Dark Sword'un oynanış yapısı side scroller türündeki oyunlara benziyor. Ekranda yatay olarak ilerlerken karşımıza farklı düşmanlar çıkıyor ve onları yok etmeye çalışıyoruz. Ayrıca farklı bölüm sonu canavarlarıyla da savaşarak özel ödüller kazanabiliyoruz. Oyun boyunca kahramanımızı geliştirebiliyoruz ve ilerledikçe daha güçlü hale getirebiliyoruz. Benzer şekilde kullandığımız silahları da geliştirebiliyoruz.

Dark Sword APK Oyun Özellikleri

  • Kara ejderhayı yenin ve ışığı kurtarın!
  • Gölge aksiyon rpg
  • Işık tapınağından yardımcılar edinin
  • PvP, baskınlar, karanlık zindan ve fazlası!
  • 150’nin üzerinde öğe ve beeri, devasa oyunlar

Otomatik oynatmayın kullanın - Otomatik oynatmayı açmak karakterinizi yapay zekanın kontrol etmesini sağlar. Karakteriniz uygun görüldüğü şekilde otomatik olarak saldırır ve becerilerini gösterir ve genellikle büyük düşman ordularını dağıtma konusunda harika iş çıkarır. Otomatik modda yuvarlanma veya zıplama yeteneğiniz kullanılmaz, bunları elle etkinleştirmeniz gerekir.

Ekipmanınızı kontrol edin - İsmin rengine bakarak bir öğenin nadirliğini hızlıca anlayabilirsiniz ancak yine de envanterinize bakın, savaş sırasında bulduğunuz ekipmanları kontrol edin. Fark etmediğiniz ek istatistiklere sahip olabilirler ve hatta mevcut donanımınızın yükseltmesi olabilir.

Fazla ekipmanı satın - Eski ve kullanmadığınız ekipmanı satabilirsiniz. Tek başına bölümleri geçerek fazla altın kazanamazsınız, gelirinizin çoğu satıştan olur. Ekipmanlarınızı sıklıkla yükselteceğinizden paraya ihtiyacınız olur.

Doğru silahı seçin - Oyuna başladığınızda kullanabileceğiniz herhangi bir aktif beceriniz yok. Becerileriniz silahlarla belirleniyor. Bir silahı alırken istatistiklerinize de dikkat edin.

Boss’larla kendiniz savaşın - Bir boss’la karşılaştığınızda karakterinizin kontrolünü ele almak en iyisidir. Otomatik oynatmaya bırakırsanız, karakteriniz kenarlara kaçacak ve küçük canavarlara odaklanacaktır. Küçük canavarlara sürekli yeniden doğarak sizi rahatsız etse de boss’ları alt etmeye odaklanmak daha iyidir.

Seviye atlayın ve yükseltin - Bir bölümde takılırsanız yapmanız gereken tek şey ekipmanınızı yükseltmek. Yeterince altınınız mı yok? Satabileceğiniz daha fazla altın ve ekipman bulmak için önceki bölümleri tekrar oynayabilirsiniz.