DEAD WARFARE: Zombie

DEAD WARFARE: Zombie

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 169
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici VNG GAME STUDIOS

DEAD WARFARE: Zombie, Android platformunda ücretsiz indirilmeye açılan zombi temalı FPS oyunu.

DEAD WARFARE: Zombie, Android platformuna özel çıkış yapan popüler zombi oyunu. 5 milyondan fazla indirmeye ulaşan nadir zombi temalı FPS oyunundan biri. Grafikleri, oynanışı, içeriğiyle AAA kalitesinde bir zombi oyunu arıyorsanız tavsiye ederim.

Hikaye üzerine kurulu zombi oyunlarının klasiği olarak insanlığın son umuduyuz. 2072 yılında dünyanın zombilerle çevrilmesiyle insanlar yeraltında, terk edilmiş binalarda yaşam sürmeye başlar. Hayatta kalmayı başaran bir grup kendi durumlarında olan insanları bulmak için uzun bir yolculuğa çıkar. Yolculukları esnasında insanlığın kurtarılmasını sağlayacak ilaç bulmaya çalışan bilim insanlarından haberdar olurlar. Onları kurtarmak için Ölüm Vadisi’ne doğru ilerlerler. Burada elbette zombi sürüsüyle karşılaşırlar. Tam bu noktada da biz devreye giriyoruz. Özel eğitimli ekibi bir araya toplayarak zombileri temizliyoruz.

Geniş bir harita üzerinden ilerlediğimiz oyunda karakter ve silahlara ayrıca önem verilmiş. Karakterler farklı sınıflara ayrılmış; hem görünüş hem de becerileri ayrı. Her sınıfın kullanabildiği bir tür silah var ve onu sadece bir zombi karşısında etkili olarak kullanabiliyor. Yani oyunda karşılaştığınız tüm zombileri tek bir silahla kolayca öldüremiyorsunuz. Seçtiğiniz silah, ekibinize kattığınız arkadaş kaderinizi belirliyor. Bu arada oyunda PvP modu da var. Üssünüzü korumak veya yiyecek ve yakıt ihtiyacınızı karşılamak için yok etmek… İkisi arasında seçim yapıyorsunuz.