Deer Hunting

Deer Hunting

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,256
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Appnometry

Deer Hunting ücretsiz bir avcılık oyunudur.

Deer Hunting avcılık yeteneklerimizi konuşturabileceğimiz, ücretsiz olarak oynanabilen bir avcılık oyunudur.

Eğer geyik avlama oyunu oynamayı seviyorsanız deneyebileceğiniz güzel bir alternatif olan Deer Hunting'de tüfeğimizi alarak vahşi doğaya adım atıyoruz, çalıların hışırtısını dinleyerek ortaya çıkacak geyikler için elimiz tetikte bekleyişe geçiyoruz.

Deer Hunting bize arcade tarzında bir oynanış sunmaktadır. Oyunda usta bir avcıyı yöneterek ekranda sağdan sola veya soldan sağa doğru sekerek koşan geyikleri vurmaya çalışıyoruz. Oyunun kontrolleri oldukça basittir. Geyikleri vurabilmek için tek yapmamız gereken geyiklerin üzerine dokunmaktır. Fakat oyunda ilerledikçe bölümler zorlaşmaktadır ve oyun daha heyecanlı bir hale gelmektedir.

Deer Hunting'de bölümleri geçtikçe kazandığımız puanlar ile yeni bölümleri açabiliyoruz. Oyun kolay oynanabiliyor gibi görünse de kısıtlı zaman ve mermi, bölümleri geçtikçe hızlanan geyikler gibi öğeler oyunu heyecanlı kılmaktadır. Bunun yanında nereye ateş ettiğimize dikkat etmeliyiz; çünkü vurduğumuz yavru geyikler ve kuşlar bize eksi puan olarak geri dönüyor.

Deer Hunting'de oyuna renk katmak amacı ile çeşitli bonuslar bölümlere eklenmiştir. Bu bonusları toplayarak zamanı yavaşlatabiliyor, ek mermi kazanabiliyor, süreyi uzatabiliyor veya bomba ile tüm geyikleri avlayabiliyoruz.