deTizzyer

deTizzyer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 445
  • DOSYA BOYUTU 1.54 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GIPSA-lab

Elinizdeki video dosyalarını formatlarını en kolay yoldan dönüştürebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araç.

deTizzyer programı video dosyaları ile sık sık uğraşan ve sürekli format değiştirmek zorunda olanların kullanabilecekleri hızlı araçlardan bir tanesi. Programı kullanarak ffmpeg decoderi ile videolarınızı en kısa sürede diğer video formatlarına dönüştürebiliyorsunuz. Arayüz olarak kaliteli ve kolay kullanılır bir yapıya sahip olan program böylece sorun yaşamanızın önüne geçiyor.

En çok kullanılan video ve ses formatlarını destekleyen program, AVI, MPG, MP4, MP3, MOV, MJPEG, WAV, GIF, FLV ve çok daha fazlasını dönüştürebilmenize olanak tanıyor. Elbette sadece formatı değiştirme değil videonun özelliklerini de ayarlayabiliyorsunuz. Çevrim kalitesi, kare boyutu ve girdi dosyasını otomatik silme gibi ince ayarlar da programda bulunuyor.

Profesyonel video düzenleme araçlarının aksine ücretsiz olarak sunulan program sayesinde dosyalarınızı listeye ekleyebilir ve hemen video dönüştürme işlemine başlayabilirsiniz. Sistem kaynaklarını verimli kullanan ve video dönüştürme sırasında bilgisayarınızı diğer işler için kullanmanıza izin veren deTizzyer sayesinde en az yer kaplayan videoları elde edebilirsiniz.