Don't get fired!

Don't get fired!

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 97
  • DOSYA BOYUTU 28.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lee Jinpo

Don't get fired! isimli bu oyunda işe girip mümkün olduğunca uzun süre boyunca şirkette kalmaya çalışıyoruz.

Don't get fired!, Kore'yi kasıp kavuran ve ünü dünyaya yayılan mükemmel bir rol yapma oyunu olarak öne çıkıyor. Saatler süren bir deneyim sunan bu oyunda, şirketlere iş başvurusunda bulunuyor ve şayet işe alınırsak mümkün olduğunca uzun süre boyunca şirkette tutunmaya çalışıyoruz.

Oyun gerçekten beklenmedik durumlarla dolu ve daima oyuncuyu diken üstünde tutmayı başarıyor. Örneğin CV'mizi yolladığımız şirketin bizi işe alıp almayacağını bile bilmiyoruz. Denemelerimiz esnasında ancak üçüncü başvurduğumuz şirket tarafından işe alındık. Oyundaki bu bilinmez yapı, heyecan seviyesini artırıyor.

Don't get fired!'ta işe alındığımız zaman doğal olarak hiyerarşinin en altından göreve başlıyoruz fakat sergilediğimiz performansa göre yöneticiliğe kadar yükselme şansımız var. Elbette yönetici olsak bile her an kovulma riskiyle karşı karşıyayız. Ekranda kaç kere kovulduğumuzu gösteren sayaç moral bozan unsurlardan birisi.

Günümüzün kapitalist düzenine anlamlı eleştiriler de bulunan Don't get fired!, uzun süreler boyunca sıkılmadan oynayabileceğiniz ideal bir RPG.