DRAGON SLAYER

DRAGON SLAYER

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 626
  • DOSYA BOYUTU 414 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glu Mobile

DRAGON SLAYER kaliteli grafiklere sahip ejderha temalı bir oyundur

DRAGON SLAYER büyü gücümüz ile devasa ejderhalar ile karşılaştığımız epik bir ejderha avlama oyunudur.

Ücretsiz olan Android oyununda dağ kadar ejderhalarla karşılaşan ejderha avcılarını kontrol etmekteyiz. Kahramanlarımızın en büyük silahları ise farklı elementleri kontrol ettikleri büyü yetenekleridir. DRAGON SLAYER'ın fantastik dünyasında birçok farklı ejderha çeşidiyle karşılaşmaktayız. Bu devlere karşı kullanabileceğimiz ölümcül saldırı büyülerinin yanında bizi ejderhaların ateşinden, ısırıklarından, pençelerinden ve kuyruk kırbaçlarından koruyacak defansif büyüler de bulunmaktadır. Bu nedenle saldırılarımızı ve savunmamızı oldukça taktiksel bir şekilde planlamalı, doğru strateji ile ejderhaları alt etmeliyiz.

DRAGON SLAYER'da ejderhalarla karşılaşmalarımızda büyülerimizin yanında sihirli eldivenler, zırhlar, pelerinler gibi eşyalar bize yardımcı olmakta. Avladığımız ejderhalardan kazandığımız ödüllerle alabileceğimiz bu eşyalar oyunun heyecanını korurken oldukça yüksek kalitedeki grafikler oyunu çekici hale getirmektedir.

Detaylı ejderha ve karakter grafiklerinin yanında büyüler ve özel yetenekler de oldukça canlı görünmektedir. DRAGON SLAYER keyifli oyun yapısı, güzel grafikleri ve ödül sitemiyle denenmesi gereken bir oyundur.