Duck vs Pumpkin

Duck vs Pumpkin

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 232
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Water Melon

Duck vs Pumpkin oldukça eğlenceli bir Android oyunudur

Duck vs Pumpkin Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir ördek avlama oyunudur.

Duck vs Pumpkin'de herşey acıkan ördeklerin avcımızdan bal kabaklarını çalmaya başlamalarıyla ortaya çıkıyor. Avcımız bir süredir bu açgözlü ördeklerden haberdardır ve harekete geçmek için uygun zamanı kollamaktadır. Artık müdahale etmenin zamanı gelmiştir ve avcımız ördek avına başlamıştır.

Duck vs Pumpkin ördek avblama oyunu Moorhuhn tadında bir eğlenceyi Android cihaz kullanıcılarını sunuyor. Duck vs Pumpkin oldukça kolay bir şekilde oynanabiliyor. Ördekleri vurabilmek için ekrana dokunarak hedef almanız ve ateş etmeniz yeterlidir. Şarjörünüzü doldurmak için ise sadece Reload tuşuna dokunmanız gerekiyor. Duck vs Pumpkin bize oyunu eğlenceli kılacak özelliklerde sunuyor. Oyunda para kazandıkça yeni ve daha güçlü silahlar satın alabiliyoruz ve ördeklere karşı bal kabaklarımızı daha iyi bir şekilde koruyabiliyoruz. Satın aldığımız silahları daha da güçlendirebilmemiz de mümkün.

Duck vs Pumpkin genel olarak oldukça basit ve eğlenceli bir oynanış sunan, çoğu Android cihazda oynanabilen başarılı bir mobil oyundur.