Dungeon Boss

Dungeon Boss

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 230
  • DOSYA BOYUTU 35.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Big Fish Games

Dungeon Boss güzel grafiklere sahip bir mobil rol yapma oyunudur

Dungeon Boss oyunculara zengin bir içerik sunan ve farklı oyun türlerini birleştiren keyifli bir mobil oyun olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Dungeon Boss bir rol yapma oyunu ile kart oyunu karışımı olarak düşünülebilir. Oyunda temel olarak tehlike dolu zindanlara dalarak hazine ve şöhret peşinde koşan kahramanları yönetiyoruz ve maceraya atılıyoruz. Oyunun başında kendi kahraman takımımızı kurmaktayız. Oyunda yer alan kahramanları herbiri kendine has yeteneklerle donatılmış. Bu sayede seçtiğimiz kahramanlarla kurduğumuz takım bize özel bir oyun tarzına sahip oluyor.Oyundaki kahramanlar kendilerine özel kartlarla temsil ediliyor. Dungeon Boss bize birçok farklı kahraman kartını toplayabilme imkanı vermekte.

Dungeon Boss'ta kahramanlarımızla girdiğimiz zindanlarda bizi kuvvetli bölüm sonu canavarları bekliyor. Bu savaşlarda taktiksel bir yapı mevcut. Oyundatıpkı bir satranç oyununda olduğu gibi hamlemizi yapıyoruz ve düşmanımızın kendi hamlesini yapmasını bekliyoruz. Kullanacağımız büyüleri ve yetenekleri düşmanımıza göre belirlememiz gerekiyor. Düşmanları yok ettikçe tecrübe puanı kazanıyoruz ve bu tecrübe puanlarıyla kahramanlarımıza seviye atlatabiliyoruz. Seviye atlayan kahramanların yeteneklerini güçlendirebilmemiz veya onlara yeni yetenekler kazandırabilmemiz mümkün. 

Dungeon Boss'un kahraman modellemeleri bize hafiften Lego kahramanlarını hatırlatıyor. Oyunun grafikleri genel olarak yüksek detay seviyesine sahip.