Dying Light: The Following

Dying Light: The Following

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 3,164
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Techland

Dying Light: The Following açık dünya tabanlı bir zombi oyunudur

NOT: Dying Light: The Following'i oynayabilmek için Steam hesabınız üzerinde Dying Light'ın orijinal versiyonuna sahip olmanız gerekmektedir.

Dying Light: The Following, 2015'in en başarılı oyunları arasında yer alan zombi oyunu Dying Light'a yeni içerikler ekleyen ve uzun süreli bir oynanış sunan bir DLC.

Kapsamı bakımından bir DLC'den ziyade daha çok bir genişleme paketi olarak nitelendirilebilecek Dying Light: The Following orijinal oyundan daha büyük bir haritayı oyuna kazandırıyor. Fakat bu sefer harabeye dönmüş şehrin dışına çıkıyoruz ve kırsal alanda zombilerle dolu bir maceraya atılıyoruz. Hatırlanacağı üzere ilk Dying Light oyununda kahramanımız Kyle Crane Harran'a bir ajan olarak gönderilmiş; fakat yaşadığı olaylar sonucu kendisini Harran'a gönderen kuruluşun aslında bir biyolojik silah üzerinde çalıştığını öğrenmişti. Bunun üzerine Crane ajanlık görevini bırakarak Harran'a hapsolan masum insanlara yardım etmek için mücadele etmiş ve sonunda kendisi de Harran'dan kurtulabilmek için bir ölüm kalım mücadelesine girişmişti.

Dying Light: The Following'de Harran'ı çevreleyen kırsal alanlarda yine hayatımızı kurtarmak ve zombi salgınını ortaya çıkaran nedeni bulmak için çabalıyoruz. Fakat bu sefer daha fazla silah seçeneğine sahibiz. Oyun boyunca yine kendi silahlarımızı yapabilecek ve bu silahları zombiler ve yağmacılara karşı kullanabileceğiz. Yeni silah tarifeleri zombi katletme seçeneklerimizi artırıyor. Ayrıca oyunun en büyük yeniliği olan araç kullanma imkanı sayesinde zombilerin üzerinden aracımızla geçebileceğiz.

Yeni nesil oyunlarda FPS türünün en beğendiğimiz örnekleri arasında yer alan Dying Light dünyasında yeni bir macera yaşamak isterseniz bu indirilebilir içeriği kaçırmayın. İyi geceler, iyi şanslar.

Dying Light: The Following minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Service Pack 2 yüklü Windows Vista işletim sistemi

- 3 GHZ çift çekirdekli Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon 64 X2 işlemci

- 4 GB RAM

- DirectX 10 uyumlu 512 MB video belleğe sahip ekran kartı

- DirectX 10

- 20 GB boş depolama alanı

- DirectX 10 uyumlu ses kartı