Wolfteam

Wolfteam

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,220,130
  • DOSYA BOYUTU 3379.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Joygame

Wolfteam indir diyerek, Türkiye'de oynayabileceğiniz en iyi MMOFPS oyunlarından bir tanesine erişmeniz mümkün.

2009 yılından bu yana hayatımızda olan Wolfteam, kendine has özellikleri ile dikkatleri çeken, FPS dediğimiz; yani karakterin gözünden oynayarak, ateş ettiğimiz bir oyun. Wolfteam'in öne çıkan yanı ise karakterimizin ansızın kurt şekline bürünmesi ve bu şekilde oyun içerisinde rakiplerini avlayabilmesi. Bu sıradışı dünyaya ise Wolfteam indir diyerek dahil olmanız mümkün.

Wolfteam, insanlar ile kurtlar arasında geçen amansız mücadelenin oyunlaştırılmış hali. Elinde silahla gezen karakterimiz, ansızın kendini kurt adam formuna sokabiliyor ve oyuna böyle devam edebiliyor. Oyundaki ana amacımız ise hangi formda olursak olalım, rakiplerimizin hepsini oyun dışı bırakmak ya da verilen görevleri tamamlamak. Bunun için de elimizdeki silahı en doğru ve etkili biçimde kullanmamız gerekiyor.

Yüzde yüz Türkçe dil desteği ile Türkiye pazarına giren ilk oyunlar arasında yer alan Wolfteam, yakaladığı beklenmedik başarı sonrasında Türkiye'ye özel içerikler üretmeye devam etti. Halihazırda içerisinde Göbeklitepe gibi haritalar barındıran MMOFPS oyunu, Azap & Ezel ile Yiğit Demir karakterlerini barındırıyor.

kurtadam 3d çizim

Wolfteam indir dedikten sonra karşımıza çıkan karakterler

2020 itibarıyla 9. jenerasyon barındıran Wolfteam indir tuşuna bastıktan sonra sizi küçük bir luancher ile karşılıyor. Sonrasında oyuna girerek, 266 farklı karakterden birini seçerek oynayabilirsunuz. Tahmin edeceğiniz üzere bu karakterlerin hepsini oyunun en başında alamıyorsunuz. Oyunda ilerledikçe yeni karakterler ile o karakterlerin farklı formlarını görmeniz mümkün.

Wolfteam oynayanların en çok sevdikleri durumların başındaysa rütbe sistemi ile maç ayarlama algoritması geliyor. Rütbe sistemi sizi oyunu oynamaya teşvik ederken, maç ayarlama sistemi sayesinde dişinize göre rakipler buluyorsunuz. Böylece sizden çok daha yetenekli ya da tecrübeli oyunculara denk gelmeden, oyunun zevkini alarak yükseliyorsunuz.

Wolfteam e-Spor

Wolfteam indir diyerek içine gireceğiniz dünyanın en dikkat çekici yanlarının başında ise e-Spor tarafı geliyor. Beşiktaş, Galatasaray gibi birçok tanınmış klübün yatırım yaptığı Wolfteam, size hiç beklemediğiniz kariyer fırsatları sunabilir ya da çocukluğunuzdan bu yana taraftarı olduğunuz takımın formasını giymenize ön ayak olabilir.

Wolfteam için düzenlenen turnuvalarda dağıtılan ödüller oldukça yüksek olduğu gibi kendinizi profesyonel seviyeye getirebilirsiniz, önemli aylık maaşlar alma şansınız da bulunuyor.