Egg vs. Chicken

Egg vs. Chicken

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 240
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PlayFirst

Egg vs. Chicken, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

Egg vs. Chicken, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri oldukça eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

Tavuklarla yumurtalar arasında geçen komik bir mücadeleyi konu alan oyunda amacınız, yumurtaları eşleştirerek kale duvarlarına saldıran tavukları etkisiz hale getirmeye çalışmak.

Klasik eşleştirme oyunlarını farklı bir boyuta taşıyan Egg vs. Chicken, sizlere aynı zamanda kule savunma ve aksiyon oyunlarının sahip olduğu öğeleri de bir arada sunuyor.

Senaryo modu üzerinde tamamlamanız gereken birçok zorlu bölümün sizleri beklediği oyunda, düşmanlarınızın saldırılarını engelleyebilmek için kullanabileceğiniz güçlendiriciler de yer almaktadır.

Savaşın galibi olmak için yumurtaları eşleştirmeli ve ateş etmelisiniz. Ancak bu sayede amansız tavuk akınlarının üstesinden gelebilirsiniz.

Farklı özelliklere sahip olan yumurtaları eşleştirerek ateş gücünüzü artırabileceğiniz ve acımasız düşmanlarınızı alt edebileceğiniz Egg vs. Chicken'ı mutlaka denemenizi öneririm.