El Ninja

El Ninja

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 142
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Deduction, MilkGames

El Ninja bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

El Ninja yediden yetmişe her yaştan oyun severe hitap eden ve bol heyacan içeren bir oynanış sunan bir platform oyunu olarak tanımlanabilir.

El Ninja'da sevdiği kız hain ninjalar tarafından kaçırılan bir kahramana yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kahramanımız kız arkadaşını kurtarabilmek için hain ninjaların peşine düşüyor; fakat önündeki yol ölümcül tuzaklarla ve zorlu engellerle dolu. Bu engelleri aşabilmesi için de yardımımıza ihtiyaç duyuyor. Oyun boyunca kahramanımızı yönlendirerek bölümleri geçiyor ve bu esnada bolca ter döküyoruz.

El Ninja'da Angry Birds benzeri çek - fırlat şeklideki oyun dinamikleri klasik 2 boyutlu platform oyunlarının ekranda yatay olarak ilerlemeli yapısıyla birleşiyor. Oyunda her bölümü geçebilmek için belli bir hamle sayısına sahibiz. Ninjamızı hareket ettirmek için de tıpkı Angry Birds'de olduğu gibi onu çekiyor ve sapanla fırlatıyormuşçasına bırakıyoruz. Biz kahramanımızı havada hareket ederken veya belli bir yerde duruyorken de yönlendirebilmekteyiz. Kahramanımız havada ilerken onu yönlendirmeye çalıştığımızda zaman yavaşlıyor ve bu sayede daha rahat çekip fırlatabiliyoruz.

El Ninja basit retro tarzda grafiklere, yine retro tarzda müziklere sahip. Buna bağlı olarak da oyunun minimum sistem gereksinimleri bir hayli düşük. El Ninja minimum sistem gereksinimleri şu şekilde: 

- Windows XP işletim sistemi

- 1.2 GHz işlemci

- 1 GB RAM

- 256 MB video belleğe sahip ekran kartı

- 150 MB boş depolama alanı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme