Elora’s Raid

Elora’s Raid

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 0
  • DOSYA BOYUTU 96 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici EYOUGAME(USS)

Farklı özelliklere ve eşsiz kostümlere sahip onlarca anime karakterini yöneterek aksiyon dolu savaşlara katılacağınız eşsiz bir oyundur.

Etkileyici tasarımlarıyla dikkat çeken birbirinden güzel anime karakterleri yöneterek nefes kesen kart savaşlarına katılacağınız ve macera dolu bir serüvene atılarak nefes kesen bir mücadelenin içerisinde rol alacağınız Elora’s Raid, Android ve İOS sürümleri ile iki farklı platformdan oyun severlerin hizmetine sunulan ücretsiz bir oyun olarak ön plan çıkmaktadır.

Anime tarzında çizilmiş eşsiz karakterler ve sürükleyici hikayeler ile donatılan bu oyunda yapmanız gereken, kendi tarzınızı yansıtan anime karakterleri toplayarak güçlü bir ordu kurmak ve rakiplerinizle nefes kesen kart savaşlarına katılarak ganimet toplamaktır.

Her karakterin kendine has özellikleri ve savaş aletleri bulunmaktadır. Rakibinizin hamlesini doğru analiz ederek bu hamleye en uygun kartla karşılık vermeli ve dev canavarlara diz çöktürerek seviye atlamalısınız. Görev haritasında yer alan tehlike bölgelerini ziyaret ederek sürükleyici savaş senaryolarında rol alabilirsiniz.

Mobil platformda rol oyunları kategorisinde kendisine yer bulan ve oldukça geniş bir oyuncu grubu tarafından tercih edilen Elora’s Raid, aksiyon dolu kart savaşları yapacağınız ve bağımlısı olacağınız eşsiz bir oyundur.