Emicsoft Video Converter

Emicsoft Video Converter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,157
  • DOSYA BOYUTU 8.24 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Emicsoft Studio

Emicsoft Video Converter ile videolarınızı farklı formatlara dönüştürebilirsiniz.

Emicsoft Video Converter yalnızca video formatı değiştirme görevini yerine getirmekten çok daha fazlasını sunan bir video dönüştürme programıdır.

Program hemen hemen bütün yaygın video formatlarını birbirine dönüştürebilmektedir. Bunun yanında mobil cihazlar ve farklı medya oynatabilen cihazlar için hazır profiller içeren Emicsoft Video Converter birkaç tıklama sonucu kullandığınız cihaza uygun videolar yaratabilmektedir. Emicsoft Video Converter video dönüştürme işlemi haricinde ses dönüştürme işlemini de gerçekleştirmektedir.

Programın en kullanışlı özelliklerinden biri video düzenleme kabiliyetine sahip olmasıdır. Emicsoft Video Converter'ın video kesme özelliği ile videolarınızı farklı parçalara ayırabilir, video birleştirme özelliğiyle farklı videoları birbirine ekleyebilirsiniz. Video kırpma özelliği videolarınızın ölçüsünü değiştirerek videolarınızı yeniden boyutlandırmanıza izin verir. Watermark ekleme işlemi videolarınıza dijital imzanızı ekler ve videolarınızı çalınmaya karşı korur.

Emicsoft Video Converter videolardan görüntü yakalama aracı sayesinde videolarınızdan ekran görüntüleri almanızı sağlar. Program dönüştürme işlemi sırasında ne kadar işlemci gücü kullanacağınızı belirlemenize de olanak verir.