Eternity Warriors 2

Eternity Warriors 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,348
  • DOSYA BOYUTU 117 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glu Games Inc.

Eternity Warriors 2 oldukça kaliteli bir aksiyon RPG oyunudur

Eternity Warriors 2 Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz bir aksiyon RPG oyunudur.

Eternity Warriors 2'nin hikayesi ilk oyunda yer alan olayların 100 sene sonrasını konu almaktadır. İlk İblis Savaşı'nın getirdiği yıkımın ve kahramanlarımızın iblisleri durdurmasının ardından Kuzey Udar'da savaş yeniden başlamıştır ve iblisler güçlerini arttırmak için Kuzey Udar'ın çevresinde iblis kuleleri inşa etmeye başlamıştır. Bize verilen görev ise bu kuleleri yok ederek şimdiye kadar görülmüş en güçlü iblis ordusunu alt etmektir. 

Eternity Warriors 2 tek kişilik oyun yapısını çoklu oyuncu modlarıyla zenginleştiren eğlenceli bir oyundur. Oyunda hem co-op oyun modunda arkadaşlarımızla birlikte hikayeyi paylaşabiliyoruz hem de PvP modunda diğer oyuncularla karşılaşabiliyoruz. Oyunun yüksek kalite grafikleri görsel anlamda oldukça tatmin edici. Gerçek zamanlı savaş sistemine sahip Eternity Warriors 2 birçok yeni iblis türünü seriye ekliyor. RPG oyunlarının vazgeçilmez öğesi olan eşya avcılığı birçok büyülü zırh, silah ve diğer ekipmanlar aracılığıyla oyunda yer almakta.

Eternity Warriors 2 hızlı ve akıcı oynanışı, kaliteli görselleri, bol aksiyonu ve RPG elementleriyle denenmeyi hakeden bir oyun.