Eternity Warriors 3

Eternity Warriors 3

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,329
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glu Games Inc.

Eternity Warriors 3 yüksek kaliteli bir aksiyon RPG oyunudur

Eternity Warriors 3 yeni nesil grafikleri ile görsel bir şölen yaratan, Android işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir aksiyon RPG oyunudur.

Eternity Warriors 3'ün hikayesi serinin bir önceki oyunundan kısa bir süre sonra başlamaktadır. Önceki oyunda kahramanlarımız iblis ordularıyla yüzleşmiş ve Kuzey Udar'ı iblis kulelerinden arındırarak zaferi elde etmişlerdir. Udar halkı zafer coşkusuyla kutlamalar yapmaya başladıktan kısa bir süre sonra savaş çanları yeniden çalmaya başlamıştır. Bu sefer yüce ejderha ırkının lanetli büyülerle yoldan çıkarılmış son üyesi Sonsuzluk Kılıcı'nın üzerindeki mühürü kaldırarak cehennemin lordu Mawzok'Kahl'ı dünyaya salmıştır ve yıkım yeniden başlamıştır. Kısa süren barış sevincinin ardından kahramanlarımıza her zaman olduğundan daha çok ihtiyaç duyulmuştur.

Eternity Warriors 3'de bize 3 farklı kahraman sınıfı sunuluyor. Eğer yakın dövüşü seviyorsak gücü ile öne çıkan Warrior'u, çeviklik ve hızı seviyorsak Monk'u veya büyü ile toplu yıkımlar yapmak istiyorsak Mage'yi seçebiliyoruz ve maceramıza adım atabiliyoruz. Oyunun en önemli özelliği olan hız ve akıcılık hem grafikler de hem de oynanışta kendisini gösteriyor.

Eternity Warriors 3 güçlü online altyapısı sunduğu içeriği zenginleştirmekte. Oyunu co-op ve PvP modlarıyla çok oyunculu oynayabildiğimiz gibi loncalara katılarak loncalar arası savaşlar gerçekleştirebiliyoruz.