Fallen Earth

Fallen Earth

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12,377
  • DOSYA BOYUTU 14.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GamersFirst

Fallen Earth, kendi oyun dünyasında FPS ve RPG türlerini başarılı şekilde bir arada birleştiren ücretsiz çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz bir oyundur.

Fallen Earth oldukça büyük bir dünya ve bu dünyada insanların nüfusu yok olmak üzere. Dünya nüfusunun neredeyse onda dokuzunun yok olduğu Fallen Earth dünyasında geride kalanların hayat mücadelesi konu alınmış durumda. İnsanlığın korku ve yok olma inancı ile imtihanına sizde katılın. Fallen Earth daha çok bir RPG oyunu yani bir MMORPG ancak oyunda FPS havası da oldukça fazla iki türün karışımı sonucunda ortaya çıkan bir yapım demek doğru olacaktır. Fallen Earth başarılı yapımcı Gamerfirst’in imzasını taşıyan bir oyun.

Fallen Earth’ün hikayesine göz atacak olursak; Oyun 2156 yılında geçiyor. Dünyada boy gösteren doğal afetler kendini 2020 yılından sonra iyice belli etmeye ve dünyanın düzenini bozmaya başlamıştır. Doğal afetler ile mücadele veren dünyanın başına daha büyük bir bela geliyor, Shiva virüsü. Bu ölümcül virüs nedeniyle milyarlar hayatını kaybediyor. Virüsün dünyaya hakim olmasından sonra dünya kurtulması zor bir kaosa sürükleniyor, ekonomik çöküntüler, doğal afetler ve savaşlar insanoğlunun sonunu hazırlıyor. Artık dünya üzerinde sayılı insan vardır. Kalanlar dünyaya hakim olan bu salgın hastalıktan kurtulmaya çalışırken bir yandan da bu virüsün yol açtığı mutant yaratıklara karşı mücadele vermek zorundalar.

İyi grafikleri ve başarılı oynanabilirlik özellikleri ile dikkat çeken yapımda ayrıca oyuncunun oyuncu ile mücadele etmesini sağlayan PvP sistemi de yer alıyor. Geliştirilebilir özelliklerin üstün olduğu oyunda bir ustalık sistemi bulunmakta. Bir nevi seviye atlama olarak düşünebileceğimiz ustalık sistemi ile Fallen Earth’de ne kadar çok görevi başarıyla sonuçlandırırsanız o kadar çok ustalığa doğru adım atmış olursunuz.

Önemli özelliklerinden birisi olan ustalık sistemi sayesinde sadece oyunda sahip olduğunuz karakterinizi geliştirmekle kalmıyor aynı zamanda karakterinizin kullandığı binekleri ve araçları da geliştirmek mümkün oluyor. Aynı zamanda sahip olduğunuz silahlar vs. oyun boyunca gelişime müsait.

Fallen Earth kullanıcılarına mükemmel bir özelliği daha sunuyor, oyun boyunca ihtiyacınız olacak birçok eşya ve materyali siz kendinizde oluşturmanız mümkün. Eşyaları kendiniz yapacağınız için oyunun marketinde fazla vakit geçirmemiş oluyor ve kazandığınız paraları bu konuda harcamış olmuyorsunuz. Peki eşyalarınızı nasıl yapacaksınız? Oyun esnasında bulduğunuz bir çok materyal sayesinde oyun içi kullanabileceğiniz birçok eşyayı kendiniz yapabileceksiniz.

Fallen Earth’de sahip olduğunuz binek yaratıkların ve araçların faydasını sadece uzun yolları aşmakla hissetmeyeceksiniz. Yol boyunca karşınıza çıkacak birçok tehlikeli yaratığın saldırılarını bertaraf etmek içinde hızlı olmanız gerekecek. Sahip olduğunuz binek veya araç ile hızlı bir şekilde üstesinden gelemeyeceğiniz mücadelelerden kaçarak kurtulabilirsiniz.

RPG yanını sadece bu koca dünya ile hissetmiyorsunuz ayrıca size verilen binlerce görev ile bunu anlamanız zor olmuyor. Oyunda 6bin’in üzerinde görev yer alıyor, uzun soluklu ve heyecan dolu bir dünyada muhteşem maceralar sizleri bekliyor.

Hemen ücretsiz bir şekilde kayıt olduktan sonra, oyunu indirip oynamaya başlayabilirsiniz.