Finger Vs Guns

Finger Vs Guns

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 29
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Brutal Studio

Finger Vs Guns, aksiyon odaklı bir mobil oyun ve tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Finger Vs Guns, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon ve adrenalin dolu bir oyun. Finger Vs Axes'ın elde ettiği başarıdan sonra tasarlanan Finger Vs Guns, aynı başarıyı sürdürmek için elinden gelenei yapıyor ve oyunculara farklı bir deneyim vaat ediyor.

Adından da anlaşılabileceği gibi oyun silahlar ve parmaklar üzerine kurulu. Oyunda yer alan karakterlerle ve objelerle parmaklarımızı kullanarak direkt olarak etkileşime girebildiğimiz için aldığımız keyif çok daha yüksek oluyor.

Amacımız düşmanlarımızı alt etmek ve bölümleri tamamlamak. Bunu gerçekleştirebilmek için parmağımızı ekranda gezdirmemiz, tıklamalar yapmamız yeterli oluyor. Örneğin düşmanlarımızı parmağımızla tutup fırlatabiliyor veya ezebiliyoruz.

Finger Vs Guns'da zorlu düşmanlar karşısında kullanabileceğimiz birçok özel güç mevcut. Elbette bunları doğru zamanda kullamamız gerekiyor. Aksi halde işe yaramadan boşuna harcanmış oluyorlar. İlginç bir oyun deneyimi sunan Fİnger Vs Guns, etkileşim konusunda epey ilerlemiş, heyecanlı bir oyun.