First Touch Soccer 2014

First Touch Soccer 2014

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12,923
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici First Touch

First Touch Soccer 2014, iOS platformundaki en gerçekçi ve bağımlılık yapan futbol oyunlarından biridir.

First Touch Soccer 2014, etkileyici yeni görüntüleri ve muhteşem yeni özellikleri ile geri dönüş yaparak yenilenen menajerlik modu ile birlikte mutlaka iOS cihazlarınızda olması gereken uygulamalardan biri. Özellik futbol severlerin ilgisini çekecek olan oyun, bağımlılık yapıcı ve gerçeğe yakın görüntüleri ile keyifli dakikalar geçirmenizi sağlıyor.

Tamamen yenilenen menajerlik modu ile 180'den fazla farklı takıma menajerlik yapabilirsiniz. Menajerlik modunda takımınızı yöneterek, yeni oyuncular alıp takımınızı güçlendirerek, bulunan oyuncuların sözleşmelerini yenileyerek yeşil sahalar üzerinde kendinizi kanıtlama fırsatı yakalıyorsunuz.

Yeni eklenen tek dokunuşla kontrol özelliği sayesinde oyun içindeki herşeyi tek dokunuşla gerçekleştirebilirsiniz. Korner kullanabilir pas atabilir veya şut çekebilirsiniz.

Yüksek kaliteli görüntüleri ve etkileyici animasyonları ile size kusursuz bir futbol tecrübesi yaşatan First Touch Soccer 2014, futbol severlerin başladıktan sonra vazgeçemeyecekleri bir oyun haline gelebilir.

Takım oyuncuları izleyerek, yeni taktikler geliştireceğiniz oyunda oyuncularınızın etkili oldukları defansif veya hücum gibi özelliklerini geliştirebiliyorsunuz. Oyuna yeni eklenen ''First Touch'' mekaniği sayesinde daha önce görmediğiniz gerçeklikte bir futbol keyfi yaşayacaksınız.

Oyunda bulunan tüm modları açarak dilediğiniz zaman hızlı maç, turnuva, star oyunculardan oluşan maç veya kendinizin düzenleyeceği takımlar ile maç yapabilirsiniz. Ayrıca dünya çapındaki liderlik sıralamasında tüm oyuncular arasından sıyrılarak birinciliğe oturabilmek için belirli bir süre oynayarak uzman olmanız gerekiyor.

Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu mükemmel futbol oyununu denemenizi kesinlikle tavsiye ederim. Oyun içerisindeki mağazadan satın alabileceğiniz taraftar desteği ve sponsorluk anlaşması gibi özellikler de bulunuyor.