Final Fight

Final Fight

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 3,266
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CAPCOM

Final Fight 90'lı yılların popüler atari oyununun resmi mobil versiyonudur

Final Fight eğer çocukluğunuzda atari salonlarında bolca oyun oynadıysanız yakından hatırlayacağınız aynı isme sahip atari oyununun resmi mobil versiyonudur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir dövüş oyunu olan Final Fight, Capcom'un ilk olarak 90'lı yıllarda arcade makinaları için yayınladığı oyunun yapısını olduğu gibi korumayı başarıyor. Oyunda Mad Gear adlı eşkiya grubu tarafından kaçırılan Jessica'yı bu suçluların elinden kurtarmaya çalışan 3 farklı kahramandan birini yönetebiliyoruz. Guy, Cody ve Haggar adlı kahramanlarımızdan ilk ikisi sonradan yeni Street Fighter oyunlarına da karşımıza çıktı.

Final Fight oyun yapısı olarak ekranda yatay olarak ilerlenen klasik side scroller türünde bir aksiyon oyunu. Oyunda karşımıza gelen düşmanları yumruklarımızı ve tekmelerimizi kullanarak durdurmaya çalışmaktayız. Zor anlarda ise süper yeteneklerimizi kullanabiliyoruz. Her kahraman farklı süper saldırılara sahip. Ayrıca güçlü bölüm sonu canavarları bize zorlu anlar yaşatabilmekte.

Final Fight'in dokunmatik kontrolleri genel olarak sıkıntı yaratmamakta. Eğer nostalji yapmak ve çocukluğunuza dönmek isterseniz Final Fight'ı kaçırmayın.