FRAMED

FRAMED

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 542
  • DOSYA BOYUTU 107 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Loveshack

FRAMED, diğer bulmaca oyunlarından çok daha farklı olarak karşımıza çıkan ücretli fakat kaliteli bir Android oyunu.

FRAMED, Android bulmaca oyunları kategorisinde bir çok ödül kazanan ücretli fakat gelişmiş ve başarılı bir Android bulmaca oyunu. Oyunun ücretli olmasına ücretli ama hem fiyatı oldukça düşük ve alınabilir, hem de ücretsiz oyunlara göre çok daha gelişmiş ve detaylı bir mobil oyun.

Grafikleri ve müzikleri ile de bir çok ayrı ödül kazanan Framed içerisinde kendi çizgi romanınızı kendiniz oluşturuyorsunuz. Yaptığınız değişikliklere göre ortaya çıkacak olan çizgi romanın hikayesi her daim değişiyor. Bu nedenle seçmlerinizi tamamen kendi kararlarınız ile vererek çizgi romanınızı oluşturmanız gerekiyor.

Bu tür bir oyunu normal şartlarda mobil cihaz üzerinden oynamak zor olur diye düşünebilirsiniz fakat kontroller o kadar güzel ayarlanmış ki, son derece rahat ve zorlanmadan oyunu oynayarak keyifli vakit geçirebiliyorsunuz.

Özellikle çizgi roman severlerin daha çok ilgisini çekeceğini düşündüğüm bu oyunu Androi telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabilmek için satın almanız gerekiyor. Yaklaşık 2 TL gibi bir ücreti olan oyunu kesinlikle satın alarak denemenizi tavsiye ederim.