Free Audio Converter 4dots

Free Audio Converter 4dots

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 285
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 4dots Software

Free Audio Converter 4dots, farklı ses formatları arasında dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz ücretsiz bir ses dönüştürme programıdır.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Format Dönüştürücüler kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Free Audio Converter, kullanıcıların farklı ses dosyası formatları arasında dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için geliştirilen ücretsiz bir ses dönüştürme programıdır.

MP3, M4A, AIFF, FLAC, WMA, AAC, WAV, OGG, AC3, AMR, MP2 ve AU gibi popüler ve bilinen tüm ses formatları arasında dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz program oldukça kullanışlı ve pratiktir.

Oldukça şık, sade ve kullanışlı bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı da oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken şey dönüştürmek istediğiniz ses dosyalarını dosya yöneticisi veya sürükle bırak yöntemiyle program penceresi üzerine atarak, gerekli düzenlemeleri yapmak ve dönüştürme işlemine başlamaktır.

Dönüştürme işlemi öncesinde hedef klasörü, kanal ayarlarını, örnekleme hızını, bitrate değerini ve benzer ayarları isteğiniz doğrultusunda özelleştirebilirsiniz.

Sonuç olarak ücretsiz bir ses dönüştürme programına ihtiyacı olan kullanıcıların denemesini önereceğim Free Audio Converter, gerçekten dönüştürme işlemlerini oldukça çabuk ve sorunsuz bir şekilde yerine getiriyor.