Free OGG Converter

Free OGG Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 455
  • DOSYA BOYUTU 10.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ConvertAudioFree.com

OGG formatındaki müzikleri diğer formatlara dönüştürmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araç.

Free OGG Converter programı, OGG uzantılı müzik dosyalarını diğer müzik formatlarına çevirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araç. Hızlı ve etkili bir şekilde dosya dönüştürme işlemlerini tamamlayan program, birden fazla müzik formatını da destekliyor.

OGG dosyaları her ne kadar açık kaynak kodlu olsalar da hala MP3 formatının popülaritesini yakalayabilmiş değiller ve bu nedenle her cihazda OGG çalmak mümkün olmayabiliyor. Dolayısıyla mobil cihazlarınızda şarkılarınızı oynatmak istediğinizde OGG formatı başınıza bela olabiliyor.

Bilgisayardaki her medya oynatıcının da OGG formatını desteklememesi nedeniyle dosyalarınızın MP3 olarak saklanması sizin için çok daha büyük bir avantaj olacaktır. Program MP3 dışında WAV, WMA, M4A, AAC ve FLAC formatlarına da dosya dönüştürme işlemi uygulayabiliyor.

Ancak maalesef programda toplu dönüştürme desteği yer almıyor ve her şarkıyı teker teker programa sürükleyerek dönüştürmeniz gerekiyor. Çok fazla müzik dosyası olmayanlar için tercih edilebilir bir program diyebilirim.