Free Simple Video Converter

Free Simple Video Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,642
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DVDAVITools

Free Simple Video Converter, herhangi bir video formatını istediğiniz diğer bir video formatına dönüştürebileceğiniz ücretsiz bir video dönüştürme programıdır.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

Kamera ile çekmiş olduğunuz veya internet üzerinden indirmiş olduğunuz videoları farklı formatlara dönüştürmenin birçok yolu olsa da bu yollar arasından tercih edebileceğiniz en basit yol bir dönüştürme programından yardım almak olacaktır.

Bu noktada kullanıcıların yardımına koşan Free Simple Video Converter, herhangi bir video formatını istediğiniz taşınabilir cihaz üzerinde oynatılacak şekilde farklı video formatlarına dönüştürebilen basit bir video dönüştürme programıdır.

Her ne kadar piyasada aynı işi yapan birçok video dönüştürme programı olsa da her kullanıcının kullanmakta olduğu programda aradığı farklı özellikler vardır ve  sonuçta bu kişisel bir zevk meselesidir.

Free Simple Video Converter, kullanıcılara sunduğu kullanım kolaylığı sayesinde rakiplerine göre bir adım öne çıkmaktadır. Bunun nedeniyse her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilecek olmasından kaynaklanmaktadır.

Dönüştürme işlemleri için yapmanız gereken tek şey dönüştürmek istediğiniz video dosyasını dosya yöneticisi yardımıyla programın içerisine aktarmak, ardından dönüştürülecek video formatını ve dönüştürülecek olan dosyaların kaydedileceği klasörü seçerek dönüştürme işlemine başlamaktır.

Neredeyse her tür taşınabilir cihaz için uygun dönüştürme profillerini kullanıcılara sunan Free Simple Video Converter, aynı zamanda video dosyalarının MP3, WMA, WAV ve OGG formatında ses dosyalarına dönüştürülmesine de olanak sağlamaktadır.

Kolay kullanılabilir ve basit bir video dönüştürme programına ihtiyaç duyan kullanıcıların mutlaka denemesini tavsiye edeceğim Free Simple Video Converter, video dönüştürme programında gelişmiş özellikler arayan ileri seviye kullanıcılar için yeterli gelmeyebilir. Bu nedenle beklentilerinizi yüksek tutmamanızı öneriyorum.