Free Video Converter

Free Video Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,140
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Koyote Soft

Free Video Converter, videolarınızı dönüştürmek için kullanabileceğiniz güçlü ve kullanışlı bir video dönüştürme yazılımıdır.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır.

Alternatif programlara göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Free Video Converter adından da anlaşılacağı gibi video dönüştürme işlemlerinizi ücretsiz bir şekilde yerine getiren güçlü ve kullanışlı bir yazılımdır. Program 3GP, AVI, FLV, DVD, WMV, MP4 ve daha birçok medya formatı arasında dönüştürme işlemlerini gerçekleştirmenize olanak tanır.

Arayüzü oldukça saf ve kolay kullanımlı olan Free Video Converter ile dönüştürmek istediğiniz dosyaları programın içerisine dosya yönetici veya sürükle/bırak yöntemi yardımıyla atabilirsiniz. Aynı zamanda çoklu dönüştürme işlemini de destekleyen program video dönüştürme konusunda gerçekten sınıfının en iyileri arasında yer almaktadır.

Dönüştürme işlemleri sırasında her bir videonun görüntülenen adını, başlangıç ve bitiş zamanını, dosyanın ses kimliğini ve ilerlemesini görüntüleyebilirsiniz.

Kullanıcıların bu noktada tek yapması gereken; dönüştürülecek dosya formatını ve dönüştürülecek dosyanın kaydedileceği dizini seçtikten sonra dönüştürme sürecini başlatmak olacaktır.

Codec, boyut, en boy oranı, saniye başına kare, bit hızı, örnek frekans hızı ve ses kanalları gibi farklı ayarları ses ve video dönüştürme işlemleri için kendinize göre yapılandırabilirsiniz.

Ayrıca gerçekleştirmek istediğiniz video dönüştürme işlemlerini hazırladıktan sonra kaydedebilir ve dönüştürme işlemini daha sonra gerçekleştirebilir, günlük dosyasında yaptığınız tüm işlemleri görüntüleyebilir, videoları istediğiniz şekilde kesebilir ve dahili medya oynatıcı sayesinde görüntüleyebilir ve kullanıcı arayüzünün dilini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dönüştürme işlemlerini oldukça hızlı şekilde tamamlayan ve sistem kaynaklarını normalin altında kullanan Free Video Converter ile yaptığım testler sırasında herhangi bir donma veya takılmayla karşılaşmadım.

Gerçekten video dönüştürme işlemleri için ideal bir yazılım olan Free Video Converter'ı tüm kullanıcılarımıza öneriyorum.