Frontline Commando APK

Frontline Commando APK

kullanıcı

Frontline Commando APK, TPS türünü seven mobil oyuncuların keyif alarak oynayacağı silahlı aksiyon oyunu. Frontline Commando 2 oynaması ücretsiz!

Frontline Commando 2 APK, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri nefes kesen ve aksiyon dolu bir ateş etme oyunudur.

Frontline Commando 2 APK İndir

Mermilerin havada uçuştuğu oyunda paralı askerlerden oluşan kendi takımınızı oluşturmalı ve düşmanlarınızla savaş alanında yüzleşmelisiniz. Savaş alanında ya kazanan olacaksınız ya da kaybeden!

Takımınız içerisinde yer verebileceğiniz 65 farklı asker arasında; keskin nişancıdan tutunda sağlıkçıya kadar birçok farklı birim yer alıyor.

Kendi savaş takımınızı oluşturduktan sonra tek kişilik senaryo modu üzerinde tamamlamanız gereken 40'tan fazla benzersiz bölümün dışında, çoklu oyuncu modu sayesinde dünya üzerinde Frontline Commando 2 oynayan diğer oyunculara meydan okuyabilirsiniz.

Ayrıca savaş alanında tank, helikopter, uçan dronelar ve çok daha fazlasını da görebileceğinizi şimdiden sizlere söylemeliyim.

Düşmanlarınıza karşı avantaj kazanmak için silahlarınızı geliştirebileceğiniz ve farklı ekipmanlar giyebileceğiniz Frontline Commando 2, oyun severlere soluksuz bir aksiyon oyunu deneyimi yaşatmaya hazır.

Etkileyici 3 boyutlu grafikleri, nefes kesen aksiyon dolu oynanışı, takımınızda yer verebileceğiniz birim sayısı, silah çeşitliliği ve daha birçok etkileyici özelliğe sahip olan Frontline Commando 2, ateş etme oyunlarını seven tüm kullanıcıların denemesi gereken oyunlardan bir tanesi olarak dikkat çekiyor.

Frontline Commando APK Özellikleri

  • Elit takımınızı bir araya getirin.
  • Aksiyon dolu senaryolara hazır olun.
  • Online PvP üstünlüğü için savaşın.
  • Tehlikeli kentsel savaşla yüz yüze gelin.
  • Gelişmiş silah tasarımı ve üretimi

Her silahın bir kullanımı yeri var. Oyuna saldırı tüfeği ve keskin nişancı silahıyla başlıyorsunuz. Saldırı tüfeği en iyi ateş ederken birlikten birliğe hızla geçmeniz gereken büyük düşman gruplarına karşı kullanılıyor. Makineli tüfekler de bu durum için ideal ancak bu silahları daha sonra satın alabiliyorsunuz.

Sniper silahları daha küçük düşman gruplarıyla özellikle de daha ağır zırhlı düşmanlarla karşı karşıya geldiğinizde en iyisi çünkü tek bir ölümcül atış yapabiliyorsunuz. Pompalı tüfekler tek bir kurşun yerine büyük atışlar yaptıkları için en iyi araçlara karşı kullanılıyor. Araçlara büyük hasar veriyorlar ve aynı zamanda bir arada duran insanlara veya nişan alması zor birliklere karşı etkili.

PvP modu bazen adaletsiz olabiliyor, farklı rütbede düşmanla eşleşebiliyorsunuz. PvP savaşlarında genelde keskin nişancı silahları etkili. Nisan alıp ardından hızlı bir şekilde ateş butonuna iki kez dokunarak (ilk dokunuş dürbünü açıyor, ikinci dokunuş silahı ateşliyor) hedefi vuruyorsunuz. Kafadan vuruşlar genellikle diğer atışlardan daha fazla hasar veriyor.

Ekstra para kazanmak istediğinizde, bir aşamada takılıp kaldığınızda PvP moduna geçebilir veya daha önce başardığınız eski görevlere geri dönüp tekrar oynayabilirsiniz. Özellikle PvP kazanacağınız mükemmel bonuslar sunuyor ve genelde eski turlarda kazandığınızdan daha fazla ödül parası kazanıyorsunuz.