Frontline Commando: WW2

Frontline Commando: WW2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 434
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glu Mobile

Frontline Commando: WW2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur

Frontline Commando: WW2 bolca aksiyon içeren ve tarihi bir hikayeye sahip olan bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz TPS türünde bir savaş oyunu olan Frontline Commando: WW2'de 2. Dünya Savaşı'nın heyecanına dahil oluyoruz ve Naziler'e karşı Müttefikler'in galibiyet kazanması için mücadele ediyoruz. Mücadelemize başladığımızda Avrupa'nın büyük bölümü Nazi işgali altındayken savaşlarda başarı gösterdikçe Avrupa topraklarını özgürleştiriyoruz ve Berlin'e doğru ilerliyoruz. Oyunda Belçika, İtalya ve Almanya topraklarını ziyaret ederken düşman güçleriyle bolca çatışma yapıyoruz.

Frontline Commando: WW2, üçüncü şahıs bakış açısından oynanan bir savaş oyunu. Karakterimizi omuzlarının üzerinden görürken düşman askerlerine nişan alıyoruz ve onları yok etmeye çalışıyoruz. Karşımıza sıradan piyadelerin yanında keskin nişancılar, tanklar, düşman konvoyları ve farklı düşman birlikleri çıkıyor. Bu düşmanlara karşı 2. Dünya Savaşı dönemine özgü olan piyade tüfekleri, makinalı tüfekler, keskin nişancı tüfekleri, roket atarlar ve alev silahları gibi silahlar kullanabilmekteyiz.

Frontline Commando: WW2 grafik kalitesiyyle öne çıkan bir oyun. Karakter modellemeleri, çevre detayları ve görsel efektler göze hoş görünüyor. Frontline Commando: WW2'nin kötü yanı ise Glu tarafından geliştirilen diğer oyunlarda olduğu gibi uygulama içi satın alım işlemlerinin uçuk fiyatlarda olması.

ARTILAR

Güzel grafikler

EKSİLER

Uçuk uygulama içi satın alım fiyatları