FRONTLINE COMMANDO

FRONTLINE COMMANDO

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,221
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glu Mobile

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz savaş oyunudur.

Frontline Commando, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz, 10 milyondan fazla indirme ile başarısını kanıtlamış, üçüncü kişinin gözünden oynadığınız heyecanlı bir savaş oyunu diyebiliriz. Oyunda amacınız, en yakın arkadaşlarınızı öldürmüş olan bir diktatörü yakalayıp öldürmek.

3rd person shooting denilen 3. kişinin gözünden oynadığınız tarzda oyunları seviyorsanız bu oyun tam size göre. Genelde mobil cihazlarda bu tür oyunları oynamak, küçük ekrandan dolayı, çok zor olur. Fakat bu oyun bu zorluğu aşmış.

Yukarıda söylediğimiz gibi bütün arkadaşlarınız öldükten sonra oyuna düşman topraklarından başlıyorsunuz, sınırlı sayıda merminiz, silahınız ve çok sayıda öldürmeniz gereken düşmanınız var. O yüzden de çok dikkatli olmanız gerekiyor.

Oyunun kontrolleri ateş, silah değiştirme, mermi doldurma, nişancı moduna geçme, eğilme butonlarından oluşuyor. Eğer hızlı, keskin nişancı ve refleksleri kuvvetli biri olduğunuzu düşünüyorsanız bu oyunla kendinizi sınayabilirsiniz.

Bir çok çeşit silah bulup toplayabileceğiniz oyunda oynayabileceğiniz bir çok görev var. Eğer hızlı ilerleyen ve aksiyonla dolu oyunları seviyorsanız, bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ederim.