Fun Kids Cars

Fun Kids Cars

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 282
  • DOSYA BOYUTU 33.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Raz Games

Aksiyon ve macera dolu eşsiz bir yarış oyunudur.

Mobil oyunlar arasında Android platformda yer alan Fun Kids Cars, eğitici özelliği olan bir aksiyon ve macera oyunu olarak dikkat çekmektedir.

Özellikle arabaları seven çocuklar için tasarlanmış bu oyun ile keyifli yarışlar yapmak mümkün. Oyun içerisinde çizgi filmi andıran görüntü grafiklerinin yanı sıra, eğlenceli müzikler ve ses efektlerine bolca yer verilmiştir. Birbirinden güzel 16 farklı araba modeli yer almaktadır. Ayrıca maç kartları, boyama ve bulmaca gibi çeşitli aktiviteler bulunmaktadır.

Oldukça basit bir ara yüze sahip olan ve anlaşılır menülere yer verilen bu oyunda, eğlenceli yarışlar yapabilir ve ödüller kazanabilirsiniz. Ayrıca arabaları dilediğiniz renklere boyayabilir ya da bulmaca çözebilirsiniz. Böylelikle hem oyun oynayıp keyifli bir zaman geçirebilir, hem de yeni bilgiler edinebilirsiniz.

Yüz binlerce kişi tarafından tercih edilen ve ücretsiz olarak siz oyun severlere sunulan Fun Kids Cars, eğitici özelliği bulunan kaliteli bir aksiyon ve macera oyunudur. Sizde keyifli yarışlar yapabileceğiniz ve eğlenceli bir zaman geçirebileceğiniz bu oyun ile güzel bir deneyim kazanabilirsiniz.