GAROU: MARK OF THE WOLVES

GAROU: MARK OF THE WOLVES

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 191
  • DOSYA BOYUTU 72.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SNK PLAYMORE

GAROU: MARK OF THE WOLVES mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir dövüş oyunudur

GAROU: MARK OF THE WOLVES ilk olarak 1999 yılında atari salonlarında kullanılan NeoGeo oyun sistemleri için yayınlanmış olan bir dövüş oyunu.

Oyunun çıkışının üzerinden 16 yıl geçmesinin ardından Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için elden geçirilerek tekrar yayınlanan bu mobil versiyon bize mobil cihazlarımızda bu klasik dövüş oyunun oynayarak hem nostalji yapma, hem de eğlenme imkanı veriyor. Dövüş oyunlarında bir hayli tecrübeli olan SNK tarafından geliştirilen ve Fatal Fury serisinin 9. ve son oyunu olan GAROU: MARK OF THE WOLVES'da ana kahramanımız olan Terry Bogard ve Rock uzun bir yolculuğa çıkıyorlar ve biz de onlara bu yolculuklarında eşlik ediyoruz.

GAROU: MARK OF THE WOLVES, SNK'nın 2 boyutlu dövüş oyunlarında sahip olduğu bütün yetenekler kullanılarak geliştirilmiş bir oyun. Oyunun Android versiyonundaki grafikler de tıpkı NeoGeo sistemlerdeki gibi görünüyor. Hikaye anlamında da King of Fighters serisiyle benzerlik gösteren oynanışta da bu benzerliği koruyor. GAROU: MARK OF THE WOLVES'da bizi yeni kahramanlar ve yeni dövüş arenaları bekliyor. Oyunun Bluetooth üzerinden arkadaşlarınızla oynanabilmesi oldukça güzel bir özellik. Eğer klasik dövüş oyunlarını seviyorsanız GAROU: MARK OF THE WOLVES'ı kaçırmayın.