Ghostbusters: Slime City

Ghostbusters: Slime City

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 112
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Activision Publishing, Inc.

Ghostbusters: Slime City, Hayalet Avcıları filminin mobil platforma uyarlanmış oyunu.

Ghostbusters: Slime City, bir döneme damgasını vuran komedi filmi Hayalet Avcıları’nın resmi mobil oyunu olarak Android platformunda yerini almış. Activison tarafından geliştirilen oyunda kendilerini hayaletleri temizlemeye adamış bir gruba katılıyoruz. Paranormal olayların yaşandığı New York şehrinde insanlık ve şehri kurtarma gibi zorlu bir görevi üstleniyoruz.

Animasyonlarla zenginleştirilmiş yüksek kalitede görsellere sahip oyunda Manhattan’ı saran hayalet ve şeytani güçleri ait oldukları yere götürmek için bulunuyoruz. Bir harita üzerinden ilerliyoruz ve her bölüm başında özel silahlarımızı kullanarak öldürmemiz istenen varlıklar farklılık gösteriyor. Tabii ki ilerledikçe daha güçlü, geldiği yere dönmemekte ısrarcı varlıklar karşımıza çıkıyor. Bu noktada silahlarımızı yenilememiz zorunluluk haline geliyor.

Hayaletleri avlayarak ilerlediğimiz oyunda karakterlerimizi dışarıdan görüyoruz. Yani üçüncü şahıs kamera açısından oynanan bir aksiyon oyunu. Hayaletleri avlamak içinse elimizdeki silahı çıktıkları anda üzerlerine doğrultmamız yeterli oluyor. Kontrol sistemi oldukça rahat oynanış sunuyor. Tabletin yanı sıra telefonda da rahatlıkla oynanabilen bir oyun olduğunu söyleyebilirim.