God Strike 2

God Strike 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 35
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Magic Cube Games

Bulutların üstünden dünyaya kötülük eden insanları elektriş şokuna sokan tanrı rolünü bir de arcade bir oyunda deneyin. God Strike 2, bir önceki oyundan kat kat daha eğlenceli.

iOS için çıkardığı eğlenceli oyunlarla isim yapan Cube Games bu sefer en başarılı oyunlarından birinin devam bölümüyle daha da iddialı geliyor. God Strike 2, muazzam arcade grafikleriyle dikkat çeken ve sizin tanrı rolüne soyunup kötü insanların kafalarına şimşekler yağdırmanızı isteyen bir oyun. Neden diye sormadan deneyip görmenizi tavsiye ediyoruz. İlk oyun ile kıyaslandığında belirgin bir gelişmenin kaydedildiğini söylemek mümkün. Üstelik bu kez oyun Android platformuna da çıkıyor.

Daha kaliteli grafikler, oyun dinamikleri ve farklı karakterler God Strike 2 oynarken ilk göze çarpan şeyler oluyor. Oyun içersinde sayılı saldırı imkanınız varken mümkün olduğu kadar çok insanı saf dışı bırakmanız gerektiği için düzenleyeceğiniz saldırının da bir ekonomisini yapmanız lazım. 140 bölümlük bir oyun keyfi sunan bu oyun öte yandan sonradan açılabilen bir sonsuz oyun modu da sunuyor. Sonsuz modda amacınız hırsızları durdurmak. Onlar da bankaları soyup kendi altın şehirlerini yaratma derdindeler. Siz adamları mıhladıkça arka arkaya gelen ölüm oranları combolarla katlanıp daha fazla puan kazanmanızı sağlıyor. Dolayısıyla saldırı yaparken bazen de hızlı olmakta fayda var.

Enerji yüklü çerezlik bir oyun arayan herkesin derdine deva olabilecek God Strike 2, fizik tabanlı bir arcade oyunu olarak yapılabilecek en temiz işlerden birini çıkartıyor. Biz tavsiye ettik, size denemesi kalıyor.