Goddess Legion

Goddess Legion

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 0
  • DOSYA BOYUTU 96 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rita Wang

Birbirinden eşsiz tasarımlara sahip onlarca anime karakteri ile aksiyon dolu savaşlara katılacağınız sürükleyici bir oyundur.

Fantastik tasarımlara sahip yüzlerce anime karakteri ile aksiyon dolu RPG savaşlarına katılacağınız ve online arenada rakiplerinizle kıyasıya mücadele edeceğiniz Goddess Legion, Android ve İOS işletim sistemlerine sahip tüm cihazlardan sorunsuz bir şekilde oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Anime çizimlerden oluşan eşsiz karakterleri ve sürükleyici senaryosu ile oyun tutkunlarına benzersiz bir deneyim kazandıran bu oyunda amaç, farklı özelliklere ve yeteneklere sahip yüzlerce tanrıçayı toplayarak güçlü bir ordu oluşturmak ve rakiplerinizle birebir savaşlar yaparak ganimet kazanmaktır.

Evrendeki farklı ırklardan onlarca karakteri bir araya getirerek kendi ordunuzu kurabilir ve aksiyona doyabilirsiniz. Bağımlısı olacağınız ve sıkılmadan oynayacağınız sıra dışı bir rol oyunu sizleri bekliyor.

Oyunda eşsiz tasarımları ve göz kamaştıran kostümleri ile kendisine hayran bırakan yüzlerce tanrıça karakteri yer almaktadır. Dilediğiniz karakteri seçerek savaşlarda kullanabilir ve ganimet topladıkça karakterlerinizi geliştirebilirsiniz.

Mobil oyunlar arasında rol kategorisinde kendisine yer bulan ve ücretsiz olarak hizmet veren Goddess Legion, 100 binden fazla oyun sever tarafından tercih edilen kaliteli bir yapımdır.