Godfire: Rise of Prometheus

Godfire: Rise of Prometheus

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,174
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Vivid Games S.A.

Godfire: Rise of Prometheus yüksek kaliteli grafiklere sahip olan bir mobil aksiyon oyunudur

Godfire: Rise of Prometheus oyun konsollarında oynadığımız oyunlara yakın bir grafik kalitesi sunan ve içerisinde bolca aksiyona yer veren bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynyabileceğiniz bir oyun olan Godfire: Rise of Prometheus ünlü konsol oyunu God of War'a benzeyen yapısıyla öne çıkmakta. Mitolojik bir hikayeye sahip olan oyunda Olimpos'un tanrılarına meydan okuyan Prometheus adlı kahramanı yönetiyoruz. Protmetheus'un amacı efsanevi Tanrıateşi Kıvılcımı'nı ele geçirerek insanoğlunu Olimpos tanrıları karşısında özgür kılmaktır. Biz de bu macerası boyunca Prometheus'a eşlik ediyoruz ve uzun ve aksiyon dolu bir yolculuğa çıkıyoruz.

Godfire: Rise of Prometheus dinamik ve akıcı bir savaş sistemine sahip. Gerçek zamanlı savaş sisteminde dokunmatik kontrolleri kullanarak özel hareketler gerçekleştirebiliyoruz. Oyunda bölümlerin sonlarında ise bizi heyecan dolu bölüm sonu canavarları bekliyor. Bu saldırı yeteneklerimizin yanısıra özel taktikler izlememiz gerekiyor. Oyunda ilerledikçe Prometheus seviye atlayabiliyor ve yeteneklerini geliştirebiliyoruz. Bunun yanında bize birçok farklı silah ve zırh seçeneği sunuluyor ve bu silah ve zırhları geliştirmemize imkan veriliyor.

Godfire: Rise of Prometheus'un grafikleri Android cihazlarda görebileceğiniz en kaliteli grafikler arasında. Unreal oyun motorunu kullanan oyun özellikle karakter modellemelerinde iyi iş çıkarıyor.

Godfire: Rise of Prometheus içerisinde klasik senaryo modunun yanısıra farklı oyun modları da yer alıyor. Bu oyun modlarında yeteneklerimizi test edebiliyoruz.