Green Free Video Converter

Green Free Video Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,496
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Anhui Green Xin Information Technology Co. Ltd

Green Free Video Converter ile videolarınızı farklı formatlara çevirebilirsiniz.

NOT: Green Free Video Converter'ın indirme bağlantısı zararlı yazılım uyarısı verdiği için kaldırılmıştır. Aynı kategori altındaki alternatif yazılımlara bu bağlantıyı kullanarak göz atabilirsiniz:

https://www.tamindir.com/windows/ses-ve-video/format-donusturuculer/

Green Free Video Converter, video formatı değiştirme konusunda yardım alabileceğiniz ücretsiz bir video dönüştürme programıdır.

Bilgisayarımızda kayıtlı olan videolarımızı mobil cihazımızda ya da büyük ekran televizyonumuzda izlemek istediğimizde kimi zaman problem yaşayabilmekteyiz. Format uyumsuzluğu nedeniyle videolarımız telefonlarımızın, tabletlerimizin ya da televizyonlarımızın video oynatıcıları tarafından yürütülemeyebilmekte. İşte bu gibi durumlarda Green Free Video Converter bize video dönüştürme konusunda yardımcı oluyor.

Green Free Video Converter 200'den fazla video formatını algılayarak en yaygın video formatları olan AVI, MP4, FLV, 3GP, DVD, VOB formatlarına çevirebilmektedir. Video formatı dönüştürme işleminin yanında videolardan ses alma özelliğine sahip Green Free Video Converter videolarınızı MP3 ses dosyası olarak kaydedebilmektedir.

Green Free Video Converter video işlemleri için video kalite ayarı seçenekleri sunmaktadır. Green Free Video Converter ile dönüştüreceğiniz videonun FPS, kodek ve bitrate ayarlarını yapabilir ve video çözünürlüğü değiştirme işlemini uygulayabilirsiniz. Benzer şekilde ses dosyaları için ses kalite ayarı yapabilmeye olanak sağlayan Green Free Video Converter sade arayüzüyle pratik bir kullanım sunmaktadır.

Dönüştürülecek videolarınızın kaydedileceği klasörü belirlemenize imkan tanıyan Green Free Video Converter mobil cihazlar ve oyun konsolları için hazır profiller içermektedir ve bu sayede dönüştürme işlemini daha da kısa hale getirmektedir.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek eklentiler yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programı çalıştırabilmek için bu eklentileri yüklemenize gerek yoktur. Eğer bu eklentilerden etkilendiyseniz aşağıdaki yazılımları kullanarak tarayıcılarınızı varsayılan ayarlarına geri döndürebilirsiniz: