Grim Soul APK

Grim Soul APK

kullanıcı
 • Lisans ÜCRETSİZ
 • TOPLAM İNDİRME 61
 • DOSYA BOYUTU 372.00 MB
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici Kefir

Grim Soul APK Android MMORPG oyununda canavarlar, cadılarla savaşıyor, karanlık zindanlara giriyor, ortaçağ dünyasında hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Grim Soul APK, dünya çapında 25 milyonun üzerinde oyuncusu olan karanlık temalı MMORPG oyunu. Ücretsiz oynanabilir fantastik hayatta kalma oyunu Grim Soul Dark Fantasy Survival’da amacınız korku ve karanlıkla kaplı topraklarda olabildiğince uzun süre hayatta kalmak.

Grim Soul APK İndir

Oyun içerisinde karakterimizi seçecek ve gerilim yüklü bir dünyaya giriş yapacağız. Oyun içerisinde karakterimizin barınması ve güvende olması için ona yaşamını sürdürebileceği bir alan inşa edecek ve çevredeki tehlikelere karşı güvende olmasını sağlayacağız.

Oldukça detaylı içeriklere sahip olan mobil oyunda, her türlü ayrıntıya yer verilmiş. Oyuncular belirtilen görevleri yerine getirerek oyun içerisinde ilerlemeye ve hayatta kalmaya çalışacak. Yıkık dökük harabelerinde yer aldığı yapımda karakterimiz ile zombileri öldürecek ve onları temizleyeme çalışacağız. Oynaması ücretsiz bir MMORPG oyunu olarak tanımlanan Grim Soul: Dark Fantasy Survival’da yeni toprakları keşfedecek ve gizemli yerlerde güç nesneleri arayacağız.

Oyuncular yaşam alanlarının dışına çeşitli tuzaklar kurarak çevreden gelebilecek saldırılara karşı kendilerini koruyabilirler. Grafikleri bakımından oldukça başarılı görünen bu yapımda, oyuncular dilerlerse karakterlerinin silahlarını ve zırhlarını değiştirebilir ve daha güçlü bir hale getirebiliyorlar.

Grim Soul APK Oyun Özellikleri

 • Gray Decay’den etkilenen İmparatorluğu keşfedin. En değerli kaynakları elde etmek için eski zindanlar ve hayatta kalmayı başaranların kalelerine sızmayı deneyin.
 • Çalışma tezgahı oluşturun ve yeni kaynaklar yapın. Yeni tasarımlar keşfedin ve Plaguelands’in en tehlikeli sakinleriyle savaşmak için gerçekçi ortaçağ silahları ve zırhları yapın.
 • Barınağınızı yıkılmaz bir kaleye dönüştürün. Ölümsüzler ve diğer hayatta kalanlara karşı savunmak için sağlam bir temel oluşturun. Kalenizi koruyun, davetsiz misafirler için tuzaklar kurun. Değerli ganimetleri toplamak için düşmanlarınızın bölgesine girmeniz gerekecek.
 • Ölümcül silahlardan oluşan bir cephanelik arasından seçim yapın. Kritik vuruşlar yapın ve düşman saldırılarından kaçının. Rakipleriniz üzerinde farklı dövüş stilleri deneyin. Etkili bir stratejiyle her türlü silahı kullanabilirsiniz.
 • Gizli yeraltı mezarlarına inin. Her seferinde yen bir zindan sizi bekliyor. Buralar hazine dolu ancak zor ölen boss’lar, ölümsüzler, ölümcül tuzaklar ile korunuyor.
 • Bir ahır inşa edin ve savaş atınızla ölü sürülerine kadar savaşın veya kasvetli ortaçağ ortamında ilerleyin. Gerekli parçaları bulabilirseniz bir at arabası bile yapabilirsiniz.
 • Plaguelands’de yaşam kasvetli, kötü, iğrenç, vahşi ve kısa. Bu şeytani orta çağ dünyasında açlık ve susuzluk sizi çelik gibi soğuktan daha hızlı öldürür. Doğayı keşfe çıkın, tehlikeli hayvanları avlayın ve etlerini ateşle pişirerek yiyin veya hayatta kalanları öldürün.
 • Bir kuzgun kafesi yapın. Gökyüzünü izleyin. Kuzgunların etrafında döndüğü şey sizin de ilginizi çekebilir.
 • Klanlar bu acımasız ortaçağ dünyasında hayatta kalma şansınızı artırır. Lanet olası şövalyeleri kana susamış cadıları öldürmek için silah arkadaşlarınızı çağırın.
 • Gece çöktüğünde dünyayı korku salar ve korkunç Night Guest’ten kaçmak için ışığa ihtiyacınız olur. Karanlık çökmeden hazırlığınızı yapın.
 • İmparatorluğun geçmişini mi merak ediyorsunuz? Tarihi hakkında bilgi edinmek için harfleri ve parşömenleri arayın. Geçmişinizin gizemini ve ortaya çıkan felaketin ardındaki gerçeği çözmenin anahtarını bulun.

Bu topraklarda yaşam yalnızca açlık ve susuzlukla değil, ölümsüz ve lanetli canavar sürüleriyle sürekli savaştır. Gerçek kahramanların bir araya geldiği bu aksiyon rpg oyununda doğayı fethedin ve savaşın. Düşman kalelerini yağmalayın, ganimetleri toplayın, Plaguelands’i kendi kurallarınızla yönetin.